‘Belediyem Benimle’

Osmangazi 28 Kasım 2016 13:16
Videoyu Aç  ‘Belediyem Benimle’
A
a

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçirdiği beyin kanaması sebebiyle kas hastalığına yakalanan çocuğa ayakta durabilme sehpası hediye etti.

Osmangazi Belediyesi, yeni dönemde hayata geçirdiği “Belediyem Benimle” projesi  ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor. İlçedeki mahalleleri tek tek gezen Belediyem Benimle ekibinin ulaştığı kas hastalığı olan 4 yaşındaki Ç.T’ye  Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yardım eli uzattı. Doğumdan 1 hafta sonra geçirdiği beyin kanaması sebebiyle kas hastalığına yakalanan ve kaslarını kullanma kabiliyetini kaybettiği için ayakta duramayan çocuğu ziyaret eden Dündar, küçük Ç.T’ye  ayakta durabilme sehpası hediye etti. Başkan Mustafa Dündar, çocuğun tedavisi için de gerekli desteği vereceklerini söyledi.

“AİLEMİZE DESTEK OLACAĞIZ”
Mustafa Dündar, “Yeni dönemde hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz olan ‘Belediyem Benimle’ ekibimizin ulaştığı yavrumuza yardım etmek istedik. Kas hastalığı sebebiyle ayakta duramayan Ç.T’nin tedavisi için ayakta durma sehpasına ihtiyacı olduğunu öğrendik. Tedavisi için ailemize destek olacağız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat