Loading...

‘Bu değişim zorunlu’

Bursa 18 Kasım 2017 00:56
Videoyu Aç  ‘Bu değişim zorunlu’
A
a

Göreve geldiğinden itibaren ulaşım ve su için Bursalılara indirim müjdesi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “BURFAŞ ve BURULAŞ’ta değişim bir zorunluluktur” dedi.

Belediye Başkanı Alinur Aktaş Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında konuştu. Tasarruf etmek istediğini belirten Başkan Aktaş, “Ben de dahil olmak üzere belediye bünyesinde çalışan kişilerin vasfı ne olursa olsun belediye araçlarını sadece iş noktasında kullanacak, herkes evine, işine kendi aracıyla gidip gelecek” diye konuştu.

“GEREĞİNİ YAPTILAR”

Belediye bünyesindeki değişimlere de değinen Aktaş, “BURFAŞ ve BURULAŞ genel müdürlerimiz ile BURULAŞ genel müdür yardımcımızdan istifalarını istedik, onlar da gereğini yaptılar. İyi işler yapabilmek için değişim zorunlu. Bazı daire başkanlıklarımızda ve BUSKİ’de de önümüzdeki zaman diliminde bir değişim söz konusu olacak” diye konuştu.

“GERÇEKLİKLER VAR”

Su ile ilgili projelere de değinen Aktaş, “Su indirimi noktasındaki talepler, önergeler komisyona havale edildi. Gönlüm arzu eder ki suyu yüzde 50 oranında indirmek ancak önümüzde gerçeklikler de var” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat