‘BURADA OLMAK GÜZEL DUYGU’

Yenişehir 3 Ocak 2017 19:46
Videoyu Aç ‘BURADA OLMAK  GÜZEL DUYGU’
A
a

Yeni görev yeri Yenişehir’de kolları sıvayan Kaymakam Seyitoğlu, ilçenin tarım, sanayi ve turizmde yükselmeyi hak ettiğini söyledi.

MÜMİN USLUBAŞ HABERİ
Kısa süre önce Yenişehir’e atanan ve görevine başlayan Kaymakam Suat Seyitoğlu, ”Yenişehir’de görev yapmak, bu şirin ilçede olmak çok güzel bir duygu” dedi.
Ayağının tozuyla geldiği makamında sorularımızı yanıtlayan Kaymakam Suat Seyitoğlu, ilçede yapacağı çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Seyitoğlu, öncelikli hedefinin ilçede acil çözüm bekleyen hizmetlerin hayata geçirilmesi olduğunu söyledi.
TARIM AĞIRLIKLI
Ülkenin birçok bölgesinde kamu hizmeti yaptığını ve her bölgenin kendine has özelliğe sahip olduğuna vurgulayan Kaymakam Seyitoğlu, son görev yeri Yenişehir’in tarım ağırlıklı bir özelliği bulunduğunu ve bu özelliğin göz önüne alınacağını hatırlattı. Seyitoğlu, sözlerine şöyle devam etti:
HERKESLE KENETLENECEĞİZ
”Bu şirin ilçe gerek tarımı gerek sanayisi ve gerekse turizmiyle yükselmeyi hak ediyor. Bizde bu doğrultuda hizmetlerimizi zaman kaybı yaşamadan yerine getirme azmi ve kararlılığı içerisindeyiz. Yenişehir’e değer katmak için başta biz kaymakamlık olmak üzere diğer kamu kuruluşları, siyasilerimiz ve sivil toplum birimlerimizle birlikte çalışma kararlığındayız. Amacımız ilçemizi tüm güzellikleri ve değerleriyle öne çıkartmak ve hak ettiği hizmetleri hayata geçirmektir.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat