Loading...

‘BURSA’NIN DENGE MERKEZİ KESTEL’

Bursa 19 Ekim 2017 22:35
Videoyu Aç ‘BURSA’NIN DENGE MERKEZİ KESTEL’
A
a

Gazetemiz yöneticilerini ağırlayan Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, ilçede bugüne dek yapılan ve yapımı devam eden projelerini anlattı. 'Bursa'nın parlayan yıldızı Kestel' diyen Başkan Acar, 10 yılda Türkiye'nin ilklerine imza attıklarını söyledi.

Kestel Belediye Başkanı Yener Acar; “Basınımızın şehir üzerindeki gücü yadsınamaz. Bu anlamda yakından takip ettiğim Yeni Marmara Gazetesi'nin bölge için önemini çok iyi biliyorum. İşimizin gereği olarak medyada yer alacak olan her türlü eleştiriye de sonuna kadar açığız. Çünkü belediyecilik geniş alanda hizmet demektir. Elbette bu hizmetleri yerine getirirken her şeyi görmemiz, her yere yetişmemiz mümkün değil. İşte medya bizim yetemediğimiz noktada bizim uyarıcı gücümüz. Bu nedenle Yeni Marmara Gazetesi'ne iyi niyetli olarak bizlere verdiği bu desteğe teşekkür ediyorum. Halkı bilgilendiren ve bilinç-lendiren böyle bir medya kuruluşunun var olması Bursa için büyük bir şanstır” dedi.
 
“TEK GAYEMİZ HİZMET”

Başkan Acar ilçede yapılan bir çok hizmetin henüz tanıtımını yapamadıklarının altını çizerek, "Hizmet veriyoruz. Ancak hizmete ayırdığımız zaman nedeni ile yaptıklarımızı anlatmaya fırsat dahi bulamıyoruz. Önemli de değil, aslında bizim tek gayemiz Kestelimiz'e hizmet etmek. Ve ne mutlu ki 3 dönemdir bu görevi alnımızın akıyla yerine getirmek için gece gündüz tüm ilçe halkımızın da desteği ile çalışıyoruz. Bu bir bayrak yarışı, bundan sonrası için konuşmak istemiyorum açıkçası ama yarın bir gün ismim anıldığı vakit; "Allah razı olsun" demeleri en büyük kazancım olacaktır. Bizleri sevene de sevmeyene de, bizlerle bu yolda yürüyene de yürümeyene de ve tüm ilçe halkımıza teşekkürü borç biliyorum" dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat