Loading...

“DERDİNİZ, DERDİMİZ”

Bursa 22 Kasım 2017 21:42
Videoyu Aç  “DERDİNİZ, DERDİMİZ”
A
a

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile birlikte Kiremitçi ve Doğanbey mahallelerini ziyaret ederek vatandaşın şikayet ve önerilerini dinledi. Vekil Şahin, iletilen sorunların çözümü için "Gerekeni yapacağız ve takipçisi olacağız" dedi.

Her hafta en az bir mahalleyi ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla bir araya gelen, onların şikayetlerini dileyip sorunlarına çözüm üreten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Kiremitçi ve Doğanbey Mahalleleri'ni ziyaret etti. Vatandaşların şikayetlerini, istek ve önerilerini dinleyen Başkan Dündar, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte Kiremitçi Mahalle Muhtarlığı’nda soruları cevapladı.

"TOKİ ile devir sorunu yaşanıyor"

Kiremitçi ve Doğanbey mahallelerinin Bursa’nın merkezinde, yeni ve modern yapılaşmanın, yerleşimin olduğu bir bölgede yer aldığını ifade eden Başkan Dündar, “Ancak, hala TOKİ ile devir sorunlarından kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşanıyor. Bu bölgenin bence en önemli sorunu, yönetimin burada oturan vatandaşlara devredilmemiş olması. Öncelikle bunun çözülmesi gerekiyor” dedi. 

 “GEREKENİ YAPACAĞIZ”

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin “Yaşanan sıkıntıların büyük oranda vatandaş ve yönetim arasında olduğu anlaşılıyor. Başkanımız, hizmet ve iletişim noktasında bir sorun olmadığını söylüyor. Muhtarımız da aynı görüşü paylaşıyor. Mahalle sakinlerinin TOKİ ile yönetimsel anlamda yaşadıkları sorunu çözmek için belediye ile ortak hareket etmeleri en doğrusu olur. Bizler de sorunların çözümü noktasında gerekli girişimleri ve takipleri yapacağız” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat