Loading...

‘Düsturumuz sağlık’

Bursa 1 Mart 2018 22:50
Videoyu Aç ‘Düsturumuz sağlık’
A
a

Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, “Sıcak, ilgi ve güler yüzlü hizmetimiz ile senelerin alışkanlığına dönüşen hastanemizin güveni ve tecrübesiyle her zaman ‘Önce sağlık’ ilkesini düstur edinerek kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bursa’nın marka kuruluşu Özel  Hayat Hastanesi, yeni yerinde
Yenişehir Yörem Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Efe, Yeni Marmara Gazetesi Haber Müdürü Cevat Türe ve gazetemiz editörlerinden Özlem Ataç, Ankara Caddesi'nde Gökdere Kavşağı yakınında Büyükşehir Belediyesi karşısına taşıyan Özel Hayat Hastanesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gazetemiz eski Köşe Yazarı ve Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, Yenişehir Yörem Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Efe ve Yeni Marmara Gazetesi Haber Müdürü Cevat Türe’yi makamında ağırladı.Özkul, ziyaretten memnun olduğunu belirterek, “Yeni hastanemize taşındık, sevinçliyiz. Otopark sıkıntısı olmayan geniş, ferah ve 20 bin metrekare kullanım alanı var. 40. yılında yeni hayat diye tarif sunuyoruz. 14 kat olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 20 bin metrekare kullanım alanına sahip. Otopark sıkıntısı olmayan hastanemiz 50'si yoğun bakım yatağı olmak üzere 150 yatak kapasiteli. Hastanemizde yaklaşık 310 kişiye istihdam sağlamaktayız. Heykel'deki yerde ayak alışkanlığı var. Oraya gelenler için servis imkanı sunuyoruz. Orta ölçekli insanlarımıza hizmet veren, makul fiyatlarıyla hizmetini sürdüren gayet lüks, her yönüyle en güzel şekilde yapılan hastanemizin hizmetini başlattık. Hayat Hastanesi'nde 150 civarında personelimiz vardı, su anda 310 personelimiz var. Yeni yerimize taşınmamızla 100 civarında personelin başlangıcı oldu” dedi.
“KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDİK”
İlk olarak 1981 yılında hastane statüsü kazandıklarını belirten Özkul, “1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan hastanemiz, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, bugün tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezi haline gelmiştir. Kuruluş tarihi itibariyle, Bursa’daki ilk özel hastanelerden biri olma özelliğini kazanan hastanemiz, 30 yılı aşan bir süredir kaliteden ödün vermeden sağlık hizmeti sunmaya yeni hastanemizde devam edeceğiz. Sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile sağlık sektöründe Bursa’nın marka kuruluşu olmayı başaran hastanemiz, son teknoloji cihazları ve yeni üniteleriyle hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. Hizmete soktuğu yeni birimleri ile daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye başlayan hastanemiz kadrosunu da genişletti. Son olarak kadromuza katılan göz doktorlarıyla birlikte yenilenen Hayat Göz merkezimizde, yüksek teknolojik donanımıyla Fako yöntemiyle Katarakt Operasyonları, Retinal hastalıkların doğru teşhis, tedavi ve takipleri, Glokom (Göz Tansiyonunda) teşhis, tedavi ve takibi, vitro retinal cerrahisinde en güvenilir ve en etkili teknolojik yöntemler, şaşılık operasyonlarında erken teşhis ve en yeni cerrahi yaklaşımlar, Anjio ve Argon Lazer gibi tetkikler Hayat Göz Merkezimizin ayrıcalıkları arasındadır” diye konuştu.
 
Kaynak : BURHAN HACIOĞLU/ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat