“Emniyet teşkilatımız bizim göz bebeğimiz"

Osmangazi 9 Aralık 2016 12:19
Videoyu Aç  “Emniyet teşkilatımız bizim göz bebeğimiz"
A
a

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette  konuşan  AK Parti Osmangazi  İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Türk polisinin terörle mücadele konusunda destan yazdığını dile getirdi.

“TÜRK POLİSİYLE İFTİHAR EDİYORUZ”
Bursa Emniyet Müdürlüğü’nün Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulunan  Ali Yılmaz, “Emniyet  teşkilatımız bizim göz bebeğimiz. Gerek terörle, gerek uyuşturucuyla mücadelede destan yazan Türk polisiyle iftihar ediyoruz. Bu vesileyle, halkımızın huzur ve güvenliği ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için hayatını feda eden aziz  şehitlerimizi rahmet  ve minnetle  anıyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. 15 Temmuz’un en büyük kahramanlarından biri de kuşkusuz polis teşkilatımız. Bu hainliğe  karşı milletle el ele vererek ülkemizin yarınlarını kurtardı.“BÜYÜK BİR FELAKET ÖNLENDİ”

 Emniyet Müdürü Selami Yıldız, “Milletimiz Türkiye’de bir daha böyle bir şeyin olmayacağını, asla ve kata demokrasiden vazgeçmeyeceğimizi bütün  dünyaya ilan etti. Emniyet güçleri üstüne düşeni yaptı ve büyük bir felaket önlendi” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat