Loading...

”HAYALİMİZ VARDI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Bursa 6 Kasım 2018 12:01
Videoyu Aç ”HAYALİMİZ VARDI GERÇEKLEŞTİRDİK”
A
a

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu Göktepe’de tapuları dağıttı.

Başkan Tatlıoğlu, tarıma elverişli olmayan alanların, yapılan planlamayla 82 kat değer kazandığını söyledi. Başkan İrfan Tatlıoğlu, “Çünkü bu çok ciddi bir proje. Bir hayalimiz vardı yaptık ve bitirdik. Şükürler olsun” dedi.

 

YÖRE HALKINA KATKI SAĞLAYACAK

Orhaneli Belediyesi tarafından, Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurum ve kuruluşların katkılarıyla Göktepe Mahallesi’nde oluşturulan imar alanı içerisinde tanzim edilen arsaların ve inşa edilen hobi evlerinin tapuları, düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı. Başkan İrfan Tatlıoğlu, “Çünkü bu çok ciddi bir projeydi. Bir hayalimiz vardı yaptık ve bitirdik. Şükürler olsun. Sadece yöremizi değil, Bursa’yı ve ülkemizi kalkındıracak projeler üretiyor ve uyguluyoruz. Yöre insanımıza ekonomik anlamda ciddi katkı sağlayacak olan bu projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

PROJE ÜRETİYORUZ VE UYGULUYORUZ

Belediye Başkanlığının bu yüzyılda kanalizasyon ve kaldırım yapmanın çok ötesinde, bulunduğu yeri ekonomik olarak, sosyal olarak daha ileriye götürebilme marifetine sahip kişilerin işi olmaya başladığını ifade eden Başkan Tatlıoğlu “Biz de yöremizi geliştirmek ve büyütmek ile ilgili çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sadece yöremizi değil, Bursa’yı ve ülkemizi kalkındıracak projeler üretiyor ve uyguluyoruz. Bu projelerimizden biri de Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyacak olan Maden OSB’dir. Bursa’daValilik’ten üniversiteye, akademik odalardan, diğer sivil toplum kuruluşlarına kadar her kesimin onayını alan tek proje” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat