‘İlmek ilmek işledik’

İznik 6 Kasım 2016 17:47
Videoyu Aç ‘İlmek ilmek işledik’
A
a

İznik’te 1 milyon liralık yatırımların toplu açılış törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katıldı.

İznik’te 1 milyon liralık yatırımların toplu açılış törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katıldı. Müezzinoğlu burada yaptığı konuşmada, “Bizler AK Parti iktidarı olarak 14 yıldır bu ülkeyi ilmek ilmek örerek her tarafı dününden daha iyi yapabilmek için uğraştık” dedi.
1 MİLYONLUK YATIRIM
İznik Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yaklaşık 1 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış töreni başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Mehmet Müezzinoğlu ve İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala olma üzere çok sayıda milletvekili ve protokolün katılımıyla İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.
“FAZLASIYLA HAK EDİYOR”
Burada bir konuşma yapan Müezzinoğlu “Bizler AK Parti iktidarı olarak 14 yıldır bu ülkeyi ilmek ilmek örerek her tarafı dününden daha iyi yapabilmek için uğraştık. Allah’a şükürler olsun ki akıl ve matematik ile izahı zor projeleri hayata geçirdik. Bu milletin yarınını bugünden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bu milletin önüne tuzak kurmak isteyenler duysun ki, 15 Temmuz gecesi bu millet bütün tuzakları bozarak gösterdi. Hepimizi yarınlara taşıyacak güçlü birlikteliğimizdir.İnşallah bir gece bu tesiste kalmak bizlere nasip olur” dedi. Bursa Valisi İzzettin Küçük ise konuşmasında “İznik yapılacak her türlü hizmeti fazlasıyla alıyor. Bu ilçeyi dantel dantel işlersek eğer karşılığını kat kat alırız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat