Loading...

‘Karacabey’in aşığıyız’

Karacabey 8 Kasım 2017 12:49
Videoyu Aç ‘Karacabey’in aşığıyız’
A
a

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret ettik. Başkan Özkan çalışmalarının tüm detaylarını anlattığı konuşmasında, “Karacabey’e hizmet etmek bizim için aşktır. Modern kent Karacabey için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Mustafa Efe, köşe yazarımız Aysın Komitgan, İstihbarat Müdürümüz Ece Erdenk ve Ferhat Şenol, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Özkan, Karacabey’e yapılan yatırımlar hakkında bilgile verdi. Özkan, Karacabey’in gelişme yolunda hızlı hareket ettiğini belirterek, “Modern Kent Karacabey hedefi doğrultusunda, merkez-kırsal ayırt etmeksizin topyekün kalkınma hamlesi başlatarak, bugüne dek birbirinden önemli projeleri sırasıyla hayata geçirdik. Ortak aklı önemseyen yaklaşımlarla, ilçenin modernleşmesi yolunda bugüne dek önemli mesafeler kat ettik” dedi.

“ÖRNEK BİR KENT”

İlçenin sahip olduğu eşsiz değerlerin ve yüksek potansiyelin, ülkemiz ve dünya ölçeğinde hak ettiği konuma ulaşması adına yoğun çaba gösteren Belediye Başkanı Ali Özkan, 3T formülüyle özetlenen; tarım, turizm ve teknolojik açıdan yapılması planlanan her türlü stratejik ve operasyonel sürecin bütünsel olarak ele alındığı vizyon çerçevesinde, Karacabey’in kabuğundan çıkmaya başladığını vurguladı. Özkan, Karacabey’in sürdürülebilirliği olan çalışmalar neticesinde, ilerleyen dönemde ilçenin her yönüyle örnek bir kent haline dönüşeceğini ifade etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat