Loading...

“Kudüs’ün umudu Erbakan Vakfı’dır”

Bursa 15 Aralık 2017 11:45
Videoyu Aç “Kudüs’ün umudu  Erbakan Vakfı’dır”
A
a

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Bursa İl Başkanı Naim Öztürk, Ortadoğu’nun kalbi Kudüs’te yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında Kudüs’ü Müslümanlar’ın günde- mine rahmetli Necmettin Erbakan Hoca’nın getirdiğini belirtti.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Bursa İl Başkanı Naim Öztürk Kudüs’te yaşananlarla ilgili bir açıklama yaparak, gelinen noktada kınamanın yeterli olamayacağını, “Fiili adımlar atılıp yaptırımlar hayata geçirilmeli” dedi. Öztürk, sözlerine şöyle devam etti: “İslam ülkeleri yöneticilerinden ülkemiz ve tüm müslüman coğrafya yaptırımlar, fiili adımlar beklerken bu gerçekleşmedi görüldüğü gibi. Erbakan Vakfı mensupları ve Milli Görüşçüler olarak tüm gücümüzle Kudüs için atılması gereken ne adım varsa neye gücümüz yetiyorsa atmaya kararlıyız.

Bu adımları tüm dünya Genel Merkezimizin Kocaeli’nde düzenlediği 17 Aralık 2017 Pazar günü yapacağımız mitingimizde öğrenecektir. Erce duruş nasıl olur, ilk kıblemize nasıl sahip çıkılır, tüm dünyaya göstereceğiz. Siyonist yapı güçten anlar zira bunlar terbiye edilmemiş aygırlar gibidirler, bu aygıra bir de haddini bilmez bir kovboy binerse insanlık büyük zarar görür. Biz Erbakan Hoca’nın talebeleri olarak hepsine haddinin bildirilmesini talep ediyoruz. Elde ettiğimiz ilk fırsatta hadlerini bildireceğimiz ilan ediyoruz.

Siyonistler bizi iyi tanır, biz diğer yöneticilere benzemeyiz. Bugün Kudüs’e sahip çıkma günüdür. Bugün insanlığa sahip çıkma günüdür. Kudüs’ün batısı da doğusu da binlerce yıldır Müslümanlarındır. Tarihte hiçbir zaman Kudüs Yahudi kavmine ait olmamıştır. Kudüs doğu ve batısıyla Müslümanlara aittir. Dün böyleydi, bugün böyle, yarında böyle olacak hep öyle kalacaktır” dedi.OTOBÜSLER ÜCRETSİZ KALDIRILACAK

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Genel Merkezinin Kocaeli’de düzenleyeceği mitinge Bursa’dan katılım sağlayacaklarını Pazar günü Gökdere’den saat 10:00’da ücretsiz otobüsler kaldırılacağı bilgisini de veren İl Başkanı Naim Öztürk, “Tüm hemşehrilerimizi ilk kıblesine Mescidi Aksa’ya onun bulunduğu Kudüs kentine doğusuyla batısıyla sahip çıkmak için ‘Seninleyiz Kudüs’ mitingine katılmaya davet ediyorum. Biz orada olacağız, ikinci kırk yılı başlatan genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan orada olacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak : NAZLI KURTGEL / ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat