“Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu”

Bursa 3 Eylül 2016 21:05
Videoyu Aç “Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu”
A
a

Türkiye Bisiklet Federasyonu İle Bursa, Bilecik, Balıkesir Ve Çanakkale Valilikleri Tarafından Düzenlenen “Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu”Na Katılan Bisikletçiler İznik'e Ulaştı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Bursa, Bilecik, Balıkesir ve Çanakkale valilikleri tarafından düzenlenen “Kuruluştan kurtuluşa bisiklet turu”na katılan bisikletçiler İznik’e ulaştı.
Tura katılan 120 kişilik grup, akşam saatlerinde İznik Belediyesi İzzet Peşte Su Sporları Kamp ve Eğitim Merkezi tesislerine geldi. Ekibi burada Belediye Başkanı Osman Sargın, İlçe Emniyet Müdür V. Gökhan Genç,İznik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun karşıladı. İstanbul Kapı’dan yola çıkan bisikletçiler, göl sahil yolundan Gemlik güzergâhı takip edilerek Bursa’ya ulaşacak. Tur, Mudanya, Trilye, Karacabey, Bandırma ve Biga’dan sonra Çanakkale’de son bulacak. Yaklaşık 550 kilometrelik yol tarihe ışık tutacak.
Belediye Başkanı Osman Sargın, "Kuruluştan kurtuluşa bisiklet turu tarihe ışık tutan önemli bir faaliyet. Bisiklet turana katılanları tesislerimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Bursa, Bilecik, Balıkesir ve Çanakkale valilikleri tarafından ortaklaşa düzenlenen turun ikinci startını tarihi İstanbul Kapı’dan verdik" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat