Loading...

‘MHP’yi zirveye taşıyacağız’

Bursa 9 Haziran 2018 21:37
Videoyu Aç ‘MHP’yi zirveye taşıyacağız’
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: “Sayın Recep Tayip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz. Ardından Meclis'te MHP'yi zirveye taşıyacağız” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bursa'da konuştu. Bahçeli, “Saflarımızı kimseye bozdurmadık. Hep birlikte büyük Türk milleti olduk. Zulmü reva gördüler milli onur ve direnişle reddettik. Cumhur İttifakı yerine itilaf diyenler, ihanete el sallayanlar, elbette milli iradenin ne dediğini anlayamazlar. Cumhur İttifakı'nın amaç ve kapsamını göremezler görseler de hazmedemezler. Cumhur İttifakı bizzat cumhurun ta kendisidir” dedi.  
“CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ”
 “Bir kez daha söylüyorum ki adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır” diyen Bahçeli, şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ardından güçlü bir MHP grubunun oluşmasını sağlayacağız. Ardından Meclis'te MHP'yi zirveye taşıyacağız. Dava arkadaşlarıma sonuna kadar güveniyorum. Türkiye çok cepheli bir mücadelenin İstiklal müdafaasının içindedir. Şundan eminiz ki ülkemiz içine çekildiği belaları yenecek kudrettedir. Türkiye hepimizindir."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat