Loading...

‘MİLLİ BEKANIN SİGORTASI MHP’

Bursa 18 Haziran 2018 21:40
Videoyu Aç ‘MİLLİ BEKANIN SİGORTASI MHP’
A
a

MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, “Partimiz ülkemizi ve milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya kararlıdır. Yeni hükümet sistemi millî bekanın sigortası, husumet ve hıyanete karşı güvencedir” dedi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Emekli Kıdemli Albay Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Değirmenönü Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti ve seçim bölgesinde yaşayan Ahıska Türkleriyle buluştu. “Güçlü devlet, güçlü yönetim ve demokratik istikrar gayeleri yeni sistemin ana omurgasıdır” diyen Mustafa Hidayet Vahapoğlu, şunları kaydetti: “MHP, Türk siyasetinde yerini aldığı günden bu yana şartlar ne olursa olsun önce ülkem ve milletim düsturuyla, Türkiye’nin millî varlığına ve tarihî misyonuna sahip çıkmıştır. Bundan sonra da bedeli ne olursa olsun bu uğurda mücadele etmeye ve milletin varlığına sahip çıkmaya devam edecektir.”

“TEMİNAT BİZİZ”

Partisinin birinci bölge milletvekili adaylarıyla birlikte seçim bölgesinde yoğun bir propaganda çalışması yürüten MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise güçlü Türkiye’nin inşasında en önemli yapı harcının Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu söyleyerek, “Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet, tek dil anlayışının teminatı biziz. İnanıyoruz ki tüm gelişmelerin şahidi olan aziz milletimiz izanıyla, irfanıyla ve ferasetiyle bunların ayrımını yapacak ve Milliyetçi Hareket’e hak ettiği güçlü desteği verecektir” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat