Loading...

(Özel Haber) İstanbul’Da Göbeğinde İbretlik Görüntüler

Asayiş 17 Eylül 2017 09:48
Videoyu Aç (Özel Haber) İstanbul’Da Göbeğinde İbretlik Görüntüler
A
a

Beyoğlu’Nda Uyuşturucu Maddenin Kullanması Nedeniyle Ayakta Durmakta Zorlanan Yabancı Uyruklu Genç Bir Kız İle Kağıthane’De “Bonzai” Diye Tabir Edilen Sentetik Uyuşturucu Maddenin Etkisindeki Gencin İbretlik Görüntüsü Kameralara Yansıdı.

Beyoğlu’nda uyuşturucu maddenin kullanması nedeniyle ayakta durmakta zorlanan yabancı uyruklu genç bir kız ile Kağıthane’de “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisindeki gencin ibretlik görüntüsü kameralara yansıdı.
İstanbul’da neredeyse her gün gündeme gelen uyuşturucu krizi manzaralarına bir yenileri daha eklendi. “Bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin ibretlik halleri kameralara yansıdı. İstanbul’un göbeği olan Beyoğlu’nda kullandığı maddenin etkisiyle kendinden geçen yabancı uyruklu genç bir kızın hali yürekleri burktu. Vatandaş yol kenarına oturttuğu genç kızı düşmesin diye tutmaya çalıştı. Bir süre sonra genç kızın yanına gelen sağlık ekipleri onu ambulansla hastaneye kaldırdı.
İçler acısını benzer bir görüntü de Kağıthane’de yaşandı. Uyuşturucu maddenin etkisindeki genç, yol ortasında kıvrandı. Vatandaşların yanından geçip gittiği gencin hali yürekleri burktu. Bu ibretlik görüntüler ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat