Loading...

‘REİS’E CAN FEDA’

Bursa 8 Ocak 2018 22:12
Videoyu Aç ‘REİS’E CAN FEDA’
A
a

15 Temmuz darbe girişiminden bu yana geçen süreci değerlendiren Vekil Karaburun, ‘Kahraman’ dediği Cumhurbaşkanı Erdoğan için net bir mesaj verdi: ‘REİS’E CAN FEDA’.

AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, gazeteniz Yeni Marmara’yı ziyaret ederek ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı, Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Orhan Efe ve Marmara Medya çalışanlarına ilk olarak 2016 yılının 15 Temmuz gecesi yaşanan hain saldırıyı anlatan Karaburun, “O gece evdeydik. Birden savaş uçaklarının sesini duyduk, çok yakından uçuyorlardı ve çok ürpertici sesler geliyordu. MİT’in önünde bir karmaşa hakimdi, silah sesleri geliyor, uçaklar uçuyor ve patlamalar oluyordu. Tabii bu yaşananlar olayın ilk başlangıcıydı. Hepimiz Meclis’e koştuk. İnanın kimsenin içinde korku yoktu” dedi.
 
“KEFENLERİMİZİ GİYDİK”
İlk anda darbe olduğuna dair bir açıklama gelmediğini belirten Vekil Karaburun, “Sonra darbe kalkışması olduğuna dair yazışmalar geldi. Nereye gideceğimizi bilmiyoruz ama bir şeyler yapmamız lazım. Dedim, ‘Reis bizi çağırıyor’. Biz de onun gibi kefenlerimizi giydik. ‘Hakkınızı helal edin’ diyerek yola çıktık. O kadar enteresan ki sanki 3 boyutlu film izliyoruz. Meclis’e gittik ve o sırada ilk bomba bahçeye atıldı. Hepimiz inançlıydık ve hiçbir yere kaçmadık. ‘Ne olacaksa olsun bu vatanı hiçbir şekilde teslim etmeyeceğiz’ dedik” diye konuştu.
 
1000
icon
Ahmet Altınışık 8 Ocak 2018 23:09

Türk milleti her zaman başı dik alnı ak vatanı için canını feda eder .

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat