Loading...

’Şehrim 2023’ Otobüsünün 26. Durağı Salihli Oldu

Siyaset 21 Mayıs 2018 19:36
Videoyu Aç ’Şehrim 2023’ Otobüsünün 26. Durağı Salihli Oldu
A
a

Ak Parti Genel Merkez Çevre, Şehir Ve Kültür Başkanlığı Tarafından Yaşam Ve Mekan Kalitesi Yüksek, Kimlikli, Sürdürülebilir Şehirler Vizyonuyla Hayata Geçirilen "Şehrim 2023" Projesi Kapsamında Yola Çıkan Ve Gittiği Kentlerde Vatandaşların Yaşadıkları Şehir İle İlgili Görüş Ve Önerilerini Alan "Şehrim 2023" Otobüsü Manisa’Nın Salihli İlçesine Geldi.

AK Parti Şehir ve Kültür Başkanlığı vatandaşların yaşadıkları şehir ile ilgili görüş ve önerilerini alan "Şehrim 2023" otobüsü Manisa’nın Salihli ilçesine geldi.
Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Genel Merkezi önünden yolcu edilen "Şehrim 2023" otobüsünün 26. durağı Salihli oldu. Otobüs, Salihli Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı’nda Salihlililer ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Salihli’ye ilişkin hayal, görüş ve öneri ve taleplerini dinledi. AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetim kurulu üyeleri de "Şehrim 2023" otobüsünü ziyaret etti. "Şehrim 2023" projesinin otobüsünün Salihli’de olmasından mutluluk duyduklarını ifade eden ilçe başkanı Dinç, “Burada gerçekleşen çalışma ile daha güzel bir Salihli bizleri bekliyor olacak. Çünkü bugün burada 600 Salihlili vatandaşımız ’Şehrim 2023’ otobüsüne gelerek, taleplerini ve önerilerini birebir aktarma fırsatı buldu” dedi.
‘Şehrim 2023’ programları ile ilgili olarak organizasyonun danışmanlığını yapan Eda Akbaş ise proje kapsamında geldikleri Salihli’de yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını belirterek, “Proje kapsamında ortak geleceğimiz olan şehirlerimizin mevcut durum analizlerini, dinamikleri ile ortaya çıkararak, kimlikli şehirler özgünlüğüne ulaştırmak amacıyla ortak aklın ortaya koyacağı bir çalışma modelini hayata geçiriyoruz. Manisa ve Salihli ilçemizde toplam 3 bin 200 kişi şehri ile ilgili görüşlerini dile getirdi” dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat