Loading...

“ŞİMDİ EYLEM ZAMANI”

Bursa 6 Ağustos 2018 13:30
Videoyu Aç “ŞİMDİ EYLEM ZAMANI”
A
a

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ‘100 Günlük Eylem Planı’na ilişkin açıklamalarda bulundu. Burkay, “Kaybedecek vaktimiz yok, şimdi eylem zamanı” dedi.

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘100 Günlük Eylem Planı’nı değerlendirdi. İbrahim Burkay, 400 projenin eylem planı kapsamında yer aldığını hatırlatarak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı projeler, her alanda reform niteliği taşıyor. Bursa iş dünyası olarak ülkemizin yerli ve milli hedeflerinde en önemli aktörler arasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.
“MÜCADELE GÜÇLENDİRİR”
Ekonominin yeniden Türkiye’nin gerçek gündemi olmasından duydukları memnuniyeti ifade eden İbrahim Burkay, “Özellikle savunma sanayiinde hazırlanan eylem planı, ülkemiz için stratejik bir önem taşıyor. Yeni nesil enerji kaynaklarına ilişkin yatırımlar da ülkemizin cari açıkla mücadelesini güçlendirecek. Çin, Hindistan, Rusya ve Meksika gibi ülkelerle ticari ilişkilerin geliştirilmesi de ihracatçımıza alternatif pazarlarda daha güçlü bir pozisyon sağlayacak” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat