Loading...

‘T&T MARPESİA CONCEPT’

Bursa 20 Mart 2018 22:01
Videoyu Aç ‘T&T MARPESİA CONCEPT’
A
a

Tamamen el emeği olan kendi tasarımları ve birçok kişinin organizasyon hayallerini gerçeğe dönüştürecekleri şık bir mekanın açılışını gerçekleştiren genç girişimci kadınlar gazetemize röportaj verdi.

Asıl meslekleri bankacılık ve arkeolog olan ve abla kardeş iki girişimci genç kadın kendi dokunuşlarıyla birçok özel cemiyetlere yeni bir soluk getirecekleri mağazalarını açtı. Gemlik’te geniş katılım sağlanan açılış programının ardından gazetemize röportaj vererek ilk gün heyecanlarını bizlerle paylaşan iki ortak bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan başta aile büyükleri olmak üzere tüm dostlarına da teşekkür ettiklerini ifade etti.  
 
EN GÜZEL İŞLER BÜYÜK CESARETLERİN ESERİDİR
 
Ortaklardan bir olan Tuğçe Özdemir asıl mesleğinin arkeolog olduğunu ama her zaman bu tür bir organizasyon işinde yer almak istediğini söylerken en güzel işlerin büyük cesaretlerin bir eseri olduğunu söyledi. Özdemir, “Sözlerime en güzel işler büyük cesaretlerin eseridir diyerek başlamak istiyorum. Benim asıl mesleğim arkeolog ama daha önce bir sigorta şirketinde çalışıyordum. Ortağım olan ablamla hep böyle kendi işimizi açma hayalimiz vardı. Biz cesaretimizi birbirimizden aldık ve uzun süredir biriktirdiğimiz emeklerimizi sergiye açtık. Yaptığımız her iş her konsept ve içimize sinene kadar üretmeye devam ettik. Alışılmışın dışında tasarımlarla sektöre yenilik getirmeyi hedeflemekteyiz. Aldığımız güzel tepkiler doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Yaptığımız her dekor her sunum araştırma geliştirme aşamasından geçtikten sonra dekore ediliyor. Mağazamızda sergilenen her ürün mağaza dekoru dahil el emeğimiz olup kendi tasarımımızdır. Yeni bir kuruluş olmamıza rağmen sağlam bir ekip ile sektöre atılmış bulunmaktayız. Kuruluş aşamamızda yanımızda olan başta eşim Sefa Özdemir olmak üzere, ailemize dostlarımıza ve ekibimize çok teşekkür ederiz” dedi.
 
TASARIM DEKOR VE ORGANİZASYON BİR ARADA
 
Bir diğer ortak olan Tuğba Sipahioğlu’da yaşadıkları heyecanı ifade ederken çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Sipahioğlu, “Yıllardır bankacılık yapıyordum. Ama her zaman böyle evde kendi halimde el emeği güzel ürünler çalışmalar yapıyordum. Zamanla çevremden de aldığım destekle ortağım olan kardeşim Tuğçe ile kolları sıvadık ve bu iş için özel olarak çalışmaya başladık. İç dünyamızdan ilham aldık. Hayal gücümüzü emeğe dönüştürdük ve somutlaştırdık. Uzun zamandır biriktirdiğimiz büyük küçük fikir parçaları birleşti ve içimize sineni gözümüze hoş geleni sunma fırsatımız oldu. Tasarım dekor ve organizasyonu bir arada sunmak üzere açılışımızı gerçekleştirdik. Mağazadaki her bir parçayı kendi çizimlerimizle tasarladık ve ürettik.  İş ortağım ve canım kardeşim Tuğçe Özdemir ile birlikte özgün detaylarla yola çıkıyoruz. Bu günümüzde yanımızda olan ailemiz can dostlarımız, tedarikçilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Kaynak : Merve ÖZDEMİR - ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat