Loading...

“TANITIM ÇOK ÖNEMLİ”

Bursa 9 Ekim 2018 09:16
Videoyu Aç “TANITIM ÇOK ÖNEMLİ”
A
a

TÜYAP Genel Müdürü Ersözlü, bugün başlayacak tarım fuarı ile ilgili açıklamada bulundu.

BURTARIM 2018 Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı bugün başlıyor. Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Bursa’da düzenlenen fuarlarda, katılımcı firmaların yapacağı lansmanlar dikkat çekiyor” dedi.
 
20 ÜLKEDEN 365 FİRMA KATILIYOR
Sektörün gelişimine katkı sağlayan BURTARIM 2018 Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 11. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı, bugün kapılarını açıyor. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 13 Ekim 2018 Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları, 20 ülkeden 365 firma ve firma temsilciliğinin katılımında, 7 salon ve açık alanda toplam 75 bin m2’de, 300 binden fazla ziyaretçi hedefi ile hazırlanmakta.
 
TEK FUAR OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİP
Fuarları değerlendiren Tüyap Genel Müdürü İlhan Ersözlü “Ülkemizde düzenlenen tüm tarım fuarları arasında 7 iklim kuşağına uygun ürün yelpazesinin sergilendiği tek fuar olma özelliğini taşıyor. Beş gün boyunca tarım ve hayvancılık sektörünün tüm yapı taşlarını Bursa’da buluşturacak fuarlarda, geniş ürün grubu içinde endüstri 4.0 ile gelen akıllı tarım uygulamalarını da görmekteyiz. Ürün çeşitliliğinden toprağın işlenmesine, hasattan ilaçlamaya kadar tüm aşamaları kolaylaştıran teknolojiler, endüstri 4.0’la birlikte toprağı daha verimli hale getirmektedir” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat