Loading...

‘Temelinde huzur var’

Bursa 18 Kasım 2017 00:55
Videoyu Aç ‘Temelinde huzur var’
A
a

Kentsel dönüşümde öncü rol oynayan Osmangazi Belediyesi, Soğanlı’da gerçekleştirdiği dönüşümle Türkiye’ye örnek oldu. Başkan Dündar dönüşümün temelinde beton değil, huzur ve mutluluk olduğunu söyledi.

Soğanlı’da 4 etap olarak hayata geçirilen ve toplam bin 769 konut ile 202 ticaret merkezinin yer aldığı proje kapsamında anlaşma sağlanan hak sahiplerine daireleri bir bir teslim ediliyor. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yeni yuvalarına yerleşen vatandaşları ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Daha güvenli ve modern dairelere taşınmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar, Başkan Dündar’a teşekkür ederek kahve ikramında bulundu.

“ÖRNEK ALINACAK BİR ŞEHİR”

Soğanlı’da yeni bir şehir inşa ettiklerini belirten Dündar, “Modern ve örnek alınacak bir şehir kurduk. Cumhurbaşkanımızın da, kentsel dönüşümlerde olmasını istediği zemin+5 kat kriterlerini biz bu projede uyguladık. Burada 70 metre genişliğinde caddeler ve 40 metre genişliğinde sokaklar inşa ettik. Soğanlı'da yeni bir yaşam ve ticari alan ortaya çıktı. Vatandaşımız, yapmış olduğumuz binalarda huzur içinde oturacak” dedi
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat