Loading...

'TÜRKİYE ŞAHLANACAK'

Bursa 11 Haziran 2018 21:44
Videoyu Aç 'TÜRKİYE ŞAHLANACAK'
A
a

Atatürk Stadyumu Meydanı'nda konuşan Erdoğan, "Sizlerin desteği ile Türkiye şahlanacak. Bay Kemal'e, Bay Muharrem'e söyleyin, biz Bursa'ya 44.5 katrilyon yatırım yaptık" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa mitinginde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında şunları söyledi: "Biz hizmetin, projenin, yatırımın sadece vaadini veren değiliz, biz icraatlarımızla konuşuruz. Bursa bizim hizmetlerimizi en iyi bilen şehirlerden biridir. Türkiye'yi Bursa ile büyüttük bugünlere getirdik. İnşallah 2023 hedeflerine de beraber ulaşacağız. Bursalı çiftçilerimize son 16 yılda 1.4 katrilyon tarımsal destek verdik, Bay Kemal çiftçiye hiçbir şey vermiyorlar dedi, dürüst olun" diye konuştu.

"BUNLAR YIKIM EKİBİ"
Erdoğan, "Kılıçdaroğlu çıkmış Malatya'da '7.4 büyüme, çiftçi kardeşim, esnaflar size bu yansıdı mı?' diyor. Bay Kemal senin ekonomi dersi alman gerek.  Bu derslikler, bu yurtlar, bu yollar neyle yapılıyor? Büyümeyen ülke bunları yapabilir mi? Ama anlamaz. Öbürü ustasına çekmiş çırak. Muhalefetin kötü bir huyu var. Bunlar istiyor ki emek vermeden iktidar olsunlar. Gözü dönmüş bir muhalefet var. Bunun için biz bunlara yıkım ekibi diyoruz. Bunlar ter dökmeden iktidar olmak istiyor. Milletimizin kendilerine ülke teslim etmeyeceklerini bildikleri için ikballerini ülkenin batmasına bağladılar" dedi.
 
VATANDAŞLARI ÇAĞIRDI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’da katılacağı 12 bin kişilik iftara kürsüden tüm vatandaşları da davet ederek, “12 bin kişilik iftar, iftara gelen var mı? Atıcılar’a bekliyoruz. Beraber iftar yapacağız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting yaptığı eski stadyum alanının da Millet Bahçesi olacağını belirterek, etrafındaki tribünlerin bir an önce yıkılmasını istedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat