Loading...

“Yeni Marmara Gazetesi Bursa’nın Vicdanı’dır.”

Bursa 20 Kasım 2017 20:06
Videoyu Aç “Yeni Marmara Gazetesi Bursa’nın Vicdanı’dır.”
A
a

Yeni Marmara Gazetesi; yayına başladığı 5 yıl boyunca, 'Bursa'nın Vicdanı. Hayra Motor, Şerre Fren' ilkesinden zerrece taviz vermemiş, çok farklı inanç, ırk, mezhep, yaşam tarzı ve ideolojiye sahip yazar ve gazetecileri bünyesinde çalıştırmış ve çalıştırmaya devam etmektedir.

Yeni Marmara Gazetesi; yayına başladığı 5 yıl boyunca, 'Bursa'nın Vicdanı. Hayra Motor, Şerre Fren' ilkesinden zerrece taviz vermemiş, çok farklı inanç, ırk, mezhep, yaşam tarzı ve ideolojiye sahip yazar ve gazetecileri bünyesinde çalıştırmış ve çalıştırmaya devam etmektedir. Özellikle yazarlarımıza editöryal özgürlükler sonuna kadar verilmiştir. Yeni Marmara Gazetesi sahiplerinin; yayıncılık dışında hiçbir ticari faaliyetinin olmaması, kamu ve özel hiçbir borcumuzun bulunmaması, çalışanlarımız ve yazarlarımızın özgür olmasının ve halkımızın haber alma özgürlüğünün en büyük teminatı olmuştur. Gerek Bursa, gerekse ülkemizdeki medya kuruluşlarının büyük bir bölümü (istisnalar hariç), güçlü sermaye gruplarının tekelindedir ve ne yazık ki çalışanları ve yazarlarının büyük bir çoğunluğu (istisnalar hariç) sahibinin sesi olmaktan öte gidememektedir.
Yeni Marmara Gazetesi'nin, bağımsız ve bağlantısız duruşu kamuoyunda büyük takdir toplamış ve gazetemizi bölgemizin en etkili yayın organı haline getirmiştir. Bu durum, 'kıskançlık, fesatlık ve çekememezlik gibi kötü huylar iliklerine kadar işlemiş belli kesimleri' son derece rahatsız etmiş olup, buldukları her fırsatta kurumumuza saldırmayı kendilerine görev bilmişlerdir. İletişim Fakültesi'ni yeni bitirmiş genç gazetecilerin yanı sıra, bölgenin en deneyimleri isimlerinden oluşan Yeni Marmara Gazetesi, yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Çok yakında Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Bosna ve Arnavutluk'ta da Yeni Marmara Gazetesi rüzgarı esecek İNŞAALLAH.
Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Bu vesile ile tüm okuyucularımıza en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
 
ORHAN EFE YENİ  MARMARA GAZETESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 
1000
icon
meti 24 Kasım 2017 11:11

Sayın Efe 1389 Kosova zaferi, Osmanlı islam devletinin şarka en yakın garb olan Balkan yarımadasını islamlaştırmak, Allah(c.c)ün adını yaymak görevinde muvaffak olmuş olmanın yıkılmaz bir abidesidir. Gazetemizin Balkan ülkelerinde neşvünema bulacağına dair yazdığınız satırlar,teşebbüsatınızın ve başarınızın ümitvar olarak bekleyicileriz. Allah yar ve yardımıcımız olsun. Fiemanillah.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat