15 Temmuz şehitleri için silahlarını patlattılar

Mudanya 17 Temmuz 2017 13:38
Videoyu Aç 15 Temmuz şehitleri için silahlarını patlattılar
A
a

Silahlar 15 Temmuz şehitleri için patladı. 

Mudanya Avcılık ve Atıcılık Kulübü Derneği ile Mudanya İlçe Spor Müdürlüğünün birlikte organize ettiği "15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Milli Birlik Günü" atıcılık turnuvası sona erdi.

İlçe Spor Müdürlüğü'nün Işıklı Atış Poligonun'da düzenlenen turnuva, şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından tüm şehitlerimize yapılan dua ile başladı.

Turnuvaya katılan 600 e yakın avcı ve atıcılar, Tek Kurşun ve Trap kategorilerinde dereceye girmek için kıyasıya mücadele ettiler.
Kategorilerinde dereceye giren atıcılara kupa ve madalyanın yanı sıra çeşitli atıcılık malzemelerinden oluşan ödüller verildi.

Turnuvada konuşan Mudanya Avcılık ve Atıcılık Dernek Başkanı Mehmet Bulut, “15 Temmuz Darbe kalkışmasına karşı milletçe gösterilen tepkinin Türk ulusunun vatanı için her şeyi göze alabileceğinin göstergesidir.

15 Temmuz akşamı vatanı için şehit düşenlere Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyor kendilerini saygıyla anıyoruz.

Şehit ve gazilerimizin anısına düzenlediğimiz turnuvada atılan her kurşunun vatan hainlerine atılmış olarak görüyoruz” diyerek katılımcılara teşekkür etti.
Kaynak : IHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat