Loading...

2023’E FARKLI GİRECEĞİZ

Bursa 13 Ağustos 2018 01:30
Videoyu Aç 2023’E FARKLI GİRECEĞİZ
A
a

TANKLA YIKAMADILAR EKONOMİK DARBE YAPTILAR... BİLMEDİKLERİ TEK ŞEY VAR... BU MİLLET PARASIZ YAŞAR AMA VATANSIZ VE ONURSUZ ASLA...

Doların yükselişine aldırış etmeden yola devam edeceğiz’ diyen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, "Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah, ülkemizi, 81 vilayetiyle çok daha modern bir hale getirmenin gayreti içinde olacağız. Şunu bilin; bugün, dünden daha iyiyiz, yarın bugünden de iyi olacağız. Hiç bundan endişeniz olmasın. Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Şunu unutmayın, onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allahımız var. Bizler çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, bugün neyiz. İnşallah sizlere sabır, gayret diliyorum. Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah 2023'e farklı gireceğiz. Benim buna imanım, inancım var. 24 Haziran'da siz bizi yalnız bırakmadınız" dedi.

BAŞKAN ERDOĞAN: ‘OYUNUNUZU GÖRDÜK MEYDAN OKUYORUZ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da AK Parti Dayanışma Meclisi'nde flaş açıklamalarda bulundu.Başkan  Erdoğan, "Trabzon'dan ilan ediyorum, oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz. Siz dolarla üzerimize gelirseniz, biz de başka yollarla işlerimizi yürütmenin çarelerini arayacağız. Birileri kapıları kapatır, Mevlam başka kapılar açar. 81 milyonluk bir ülkeyle stratejik ortaklığını terör örgütleriyle ortaklığına feda edenlere hadi güle güle deriz" dedi.

‘BUNA EKONOMİK SAVAŞ DERLER’

Başkan Erdoğan, “Milletimizin iradesini sandıktan yönlendiremeyenler, her dönemde farklı araçlarla üzerimize geldiler. Provokasyonla darbeyle yapamadıklarını şimdi parayla gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Buna açık ifadeyle 'ekonomik savaş' derler. Ülkemizde döviz kurunun 15 Temmuz öncesi bulunduğu 2,8 seviyesinden bugün 6 lirayı geçmesinin ne ekonomik ne de mantıklı bir izahı yoktur. Türkiye, 20 yıl önce Asya ülkelerinde yaşandığı gibi bir finans kriziyle mi karşı karşıya? Hayır. ABD ve İngiltere'de olduğu gibi bir mortgage kriziyle mi karşı karşıya? Hayır. Yunanistan gibi iflas mı söz konusu? Hayır. Ama buna rağmen kredi kuruluşları krizi tırmandırıyor. Dedim ya ekonomik savaş” diye konuştu. 

‘MEYDAN OKUYORUZ’

Başkan Erdoğan sert bir dille ABD’ye seslendi. ‘Pes etmeyeceğiz’ diyen Başkan Erdoğan, “Bu işin bir adı var mıdır? Vardır, Türkiye'ye operasyon çekmektir. Trabzon'dan ilan ediyorum, oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz. Şunu bilmelerini istiyoruz. Teslim olmayacağız, üretmeye devam edeceğiz. İstihdamımızı genişletmeye devam edeceğiz. Fabrikalarımızın çarklarını işletmeye devam edeceğiz. Siz dolarla üzerimize gelirseniz, biz de başka yollarla işlerimizi yürütmenin çarelerini arayacağız” dedi.

‘BU MiLLETiN AHINI ALAN BELASINI BULMUŞTUR’

Erdoğan: ‘NATO Ortağınızı Bir Papaza Değişiyorsunuz’
Başkan Erdoğan, ABD yönetimine tepki göstererek, “Amerika’dakilere, yazık yazık. Siz, NATO'daki stratejik ortağınızı bir papaza değişiyorsunuz. Bu ülkenin 81 milyon insanı var, 81 milyon insanın bu stratejik ortaklıktaki konumu hiçbir şeyle değişilmez” dedi.

“Biz düştüğümüz yerden kalkarız” diyen Başkan Recep Tayyip Erdoğan,  halka seslenerek ‘Yeter ki milletimiz yanımızda olsun’ demişti. Türkiye bu sese kulak verdi...

SİYASET, STK TEMSİLCİLERİ VE İŞ DÜNYASINDAN BAŞKAN ERDOĞAN’A TAM DESTEK...

BAHÇELi: ‘KAHREDiCi BiR KUMPAS’
“Vicdan sahibi her insanımız, vatan ve milliyet hislerine haiz her kardeşimiz şu anda karanlık ve kahredici bir kumpasla temellendirilmiş ekonomik operasyona maruz kaldığımızı itiraf ve ifade edecektir. Türkiye’yi sanal ve sahte oyunlarla savurmak, hatta sindirmek çabasındalar. Dövizdeki tırmanış tehlike sınırını geçmiş durumda! Başaramayacaklar, yapamayacaklar, Türkiye’nin ekonomik çöküşünü sağlayamayacaklar!” 

AKŞENER: ‘HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ’
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: “Ekonomik tabloyu iç siyaset malzemesi yapma günü değildir. 
Hepimiz aynı gemideyiz. Bugün için ülkemiz ve milletimiz adına Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin yanındayız” dedi.

KARAMOLLAOĞLU: ‘SONUNA KADAR HÜKÜMETİN YANINDAYIZ’
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: "Türkiye dış politikada birtakım önemli tavizlere zorlanmaktadır. Türkiye bu noktada direnmeli ve tehditlere boyun eğmemelidir. Atılacak her adımın sonuna kadar arkasındayız" dedi.

BÜYÜKATAMAN: ZORBA YAPTIRIM
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: “Türkiye’nin ekonomik çöküşünü sağlayamayacaklar. Bir papazı bahane ederek ekonomide terör estiriliyor, 15 Temmuz’da yarım kalan ihanetin tamamlanması kurgulanıyor” dedi.

AK Parti Milletvekili Zafer Işık: ‘7 düvele meydan okumaktan çekinmeyiz’
“Biz baskılara asla boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. Türkiye’ye boyun eğdirmeye çalışanlar, kazanamayacak. Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. 7 düvele meydan okumaktan çekinmedik, çekinmeyiz…” 

AK Parti Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç Gözgeç: ‘Kimse bizi hedefimizden alıkoyamaz’
“Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi, hiç kimsenin bizi hedeflerimizden alıkoymasına, hedeflerimizle aramıza girmesine izin vermeyeceğiz. İnşallah 2. çeyrekte büyümeye devam edecek, 2018'i rekor bir oranla tamamlayacağız.”

24-25 ve 26. dönem AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin: ‘Dolar molar fark etmez, Türk milleti yenilmez’
“Türk ekonomisi dimdik ayaktadır. Karşılarında güçlü, kararlı idareli ve cesur bir Türk milleti, Türk sanayicisi ve Türk ekonomisini bulacaklardır. Türk ekonomisini baltalamaya yönelik çalışmalar boşa çıkacaktır. Bizim için dolar molar fark etmez, Türk milleti yenilmez.”

BTSO BAŞKANI İBRAHİM BURKAY 
“Bu oyuna gereken cevabı vermek için tüm ülkemizin olduğu gibi Bursa iş dünyası da hazır. Bursa iş dünyasının temsilcileri olarak ülkemize, milli ve yerli hedeflerine en yüksek düzeyde katkı sağlamaya hazırız.”

İTSO BAŞKANI YAVUZ UĞURDAĞ
‘Ülkemiz ekonomisine karşı yapılan operasyonlar ile bizlere boyun eğdirmek istiyorlar. Bugüne kadar nasıl, devletimizin ve milletimizin yanında olduysak, yarın da yanında olacağız. El ele vererek bu zor günleri aşacağız.’

BESOB BAŞKANI ARİF TAK
“Dövizle oynamaları bir miktar bizi sıkıntıya sokabilir ama gelecek bizimdir. Gelecekte çok güzel mesafeler katedeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi kaybetmezsek hiçbir sıkıntı yaşamayız.” 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat