30 Ağustos'ta Askere Büyük İlgi

Bursa 30 Ağustos 2016 11:36
Videoyu Aç 30 Ağustos'ta Askere Büyük İlgi
A
a

Bursa’da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94’üncü yıldönümü kutlamalarında İl Jandarma Komutanlığına bağlı askerlerin yürüyüşü sırasında duygusal anlar yaşanırken, vatandaşlar, ‘En büyük asker bizim asker’ sloganları ile Mehmetçiğe destek verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı Bursa’da da coşku içinde kutlanıyor. Atatürk Caddesi’ndeki Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlanan tören, Heykel Valilik binasında devam etti. Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu protokolün tebriklerini kabul etti. Vali Küçük ile Altepe, tören aracıyla asker, protokol ve vatandaşların bayramını kutladı.
Askerlerin geçişi sırasında duygusal anlar yaşandı
Ardından Atatürk Caddesi’nde kortej geçişi yapılırken, en büyük ilgiyi ise Bursa İl Jandarma Komutanlığına bağlı askerler gördü. Töreni takip eden yüzlerce Bursalı, Suriye’nin Cerablus kenti ve Güneydoğu’da devam eden operasyonlar sebebiyle askerlere büyük destek verdi. Mehmetçiğin geçişi sırasında duygusal anlar yaşanırken, vatandaşlar ‘En büyük asker bizim asker’ sloganları attı.
1000
icon
lighthearted 30 Ağustos 2016 21:56

vali çark etmiş bayrama izin vermiş. kasımda seçim var galiba he :)

0 0 Cevap Yaz
Hikmet alb 30 Ağustos 2016 11:59

Büyük bir millete yakışan budur ORDUSU OLMAYAN BİR MİLLET BAĞIMSIZ DEĞİLDİR MUTLAKA GÜÇLÜ ORDUSUYLA İTİBAR VE SAYGINLIK KAZANIR KÖTÜSÜ VAR DİYEREK ATALIM KALDIRALIM DEMEK CEHALET VEYA BAŞKA DÜŞÜNCELERİ VAR DEMEKTİR BOZULAN ŞEYİ TAMİR ETMEK VEYA DAHA İYİSİNİ YERİNE KOYMADAN ORTADAN KALDIRMAK BU DEVLETE YAPILACAK EN BÜYÜK KÖTÜLÜKTÜR BU MİLLET BUNU BİLİYOR ART DÜŞÜNCELİ ANLAYIŞLARA HER ZAMAN KARŞI KOYACAĞINI UNUTMAYALIM VE MAF OLDUK DİYEREK ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYALIM

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat