37 bin üyesi için avantajlar sunuyor

Bursa 4 Ağustos 2017 13:59
Videoyu Aç 37 bin üyesi için avantajlar sunuyor
A
a

Bursa ekonomisinin çatı kuruluşu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 37 bin üyesine ayrıcalık kazandıran BTSOBİZ KART’ı tanıttı.

BTSOBİZ KART, iletişim sektöründen eğitime, sağlıktan enerjiye, ulaşımdan konaklamaya kadar Bursa iş dünyası temsilcilerine 10 farklı sektörde 70’i aşkın firmanın ürün ve hizmetlerinden avantajlı şartlarda yararlanma fırsatı sunuyor.
BTSO, makro projelerden BTSOBİZ kapsamında Bursalı firmalara rekabet gücü kazandıran yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. BTSO, üyelerine iş hayatında ve alışverişlerinde büyük avantajlar sunan ‘BTSOBİZ KART’ın tanıtımı odanın hizmet binasında gerçekleştirdi.

BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk da, 128 yıllık köklü bir geçmişe sahip BTSO’nun her zaman üyelerinin yanında olduğunu belirterek, “Odamız Türkiye’de fark oluşturan projelere imza atmaya devam ediyor. Vizyoner çalışmalarından dolayı BTSO yönetim kurulu, meclis, komite ve konsey üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçmişimizden aldığımız güç ve yeni üyelerimizle birlikte heyecanla çalışmaya, üretmeye devam ederken, firmalarımıza da ayrıcalıklı hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.
 
Kaynak : IHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat