Loading...

40 yıllık tecrübesiyle İznik’in vazgeçilmez mekanı

İznik 20 Nisan 2018 22:01
Videoyu Aç 40 yıllık tecrübesiyle İznik’in vazgeçilmez mekanı
A
a

Kenan Çorba, sunduğu birbirinden lezzetli taze çorba çeşitleriyle, her mevsim aradığınızı bulabileceğiniz zengin menüsü ve enfes sunumlu ürünleri ile 40 yıldır İznikliler’in ve yerli yabancı turistlerin vazgeçilmez durağı oldu.

İznikliler başta olmak üzere yerli ve yabancı misafirlere hizmet veren Kenan Çorba, 1978 yılından bu yana kaliteli hizmeti ve müşteri odaklı çalışmaları ile yıllardır İznik halkına hizmet vermeye devam ediyor. İlçenin merkezi noktasında 40 yıldır, onlarca lezzeti ile Kenan Çorba önce kalite ve hijyene önem veriyor. İşletme sahibi Kenan Kıran açıklamasında, “1978 yılından bu yana halkımıza hizmet ediyoruz. Önceliğimiz ne para ne pul. Bizi bunca sene buralara taşıyan hizmet kalitemiz, hijyenimiz, ekibimiz ve lezzetimiz. Yeni damak tatları keşfedip, nostaljik ve nezih bir mekanda hizmet etmeye devam ediyoruz.  Biz Kenan Çorba olarak uzun yılların getirdiği deneyim ve işimize gösterdiğimiz özen ile emsallerimiz arasında fark yaratmış bir restoranız. Sunduğumuz birbirinden lezzetli taze çorba çeşitlerimiz, her mevsim aradığınızı bulabileceğiniz zengin menümüz, enfes sunumlu ürünlerimizi sizlerin beğenilerine sunuyoruz. Personelimiz yılların tecrübesi ile tanıdık simalar oluşturmuş, güleryüzü ve misafirperverliği ile müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Beraber yaşayacağımız huzurlu, mutlu ve eşsiz bir keyif için herkesi eşsiz lezzetlerimizi tatmak için Kenan Çorba ve Izgara Salonu'na bekliyoruz” dedi.
Ayrıca Kenan Çorba 0224 757 02 35 nolu telefondan verilen siparişleri de adreslerine kadar teslim ederek  lezzeti vatandaşların ayağına götürüyor.

Kaynak : Süleyman BİLİR - ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat