Loading...

Acun Ilıcalı’Nın “Survivor” İsimli Teknesi Batma Tehlikesi Geçirdi

Magazin 17 Temmuz 2018 18:27
Videoyu Aç Acun Ilıcalı’Nın “Survivor” İsimli Teknesi Batma Tehlikesi Geçirdi
A
a

Tv 8'İn Patronu, Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın "Survivor" Adlı 7 Milyon Dolarlık Teknesi Batma Tehlikesi Geçirdi. Motor Kısmından Su Almaya Başlayan Yat Dalgıçların Su Alan Kısmı Kapatmasının Ardından Tersaneye Çekildi.

TV 8’in patronu, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın "Survivor" adlı 7 milyon dolarlık teknesi batma tehlikesi geçirdi. Motor kısmından su almaya başlayan yat dalgıçların su alan kısmı kapatmasının ardından tersaneye çekildi.
Acun Ilıcalı’nın Bodrum Yalıkavak marinada demirli bulunan “Survivor” isimli lüks teknesi motor kısmından su alarak batma tehlikesi geçirdi. 7 milyon dolar değerindeki yat için çevrede bulunan tekne kaptanları ve marina görevlileri seferber oldu. Kıyıdan açılmadan su alan tekne için dalgıçlara haber verildi. Tekne altına dalan dalgıçlar motorun su alan kısmını kapattı. Teknenin içerisindeki suyun boşaltılmasının ardından yat halatlarla bağlanarak tersaneye çekildi. Teknede o an kimsenin bulunmaması ve denize açılmadan müdahale edilmesi ise büyük bir facianın yaşanmasını engelledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat