Loading...

Adanalı Turizmciler Sektörden Birinin Bakan Olmasını Sevinçle Karşıladı

Türkiye 11 Temmuz 2018 12:29
Videoyu Aç Adanalı Turizmciler Sektörden Birinin Bakan Olmasını Sevinçle Karşıladı
A
a

Türsab Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, Yeni Cumhurbaşkanlığı Sisteminde, Kültür Ve Turizm Bakanlığı’Na Mehmet Ersoy’Un Getirilmesine Dair Yaptığı Açıklamada, "Sektördeki Birçok Sorunun Hızla Çözüme Kavuşturulacağına İnanıyoruz" Dedi.

Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminde, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bu sektörden biri olan Mehmet Ersoy’un getirilmesi Adanalı turizmciler tarafından sevinçle karşılandı.
Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sektörden biri olan Mehmet Ersoy’un getirilmesi Adanalı turizmciler tarafından memnuniyetle karşılandı. TÜRSAB Adana BYK Başkanı Murat Şirin, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin Türk Milleti’ne hayırlı olmasını diledi.
Kabinede Kültür ve Turizm Bakanlığı’na getirilen ve son yapılan TÜRSAB seçimlerinde kendisinin de destek verdiği "Değişim Hareketi"nin yanında olan Mehmet Ersoy’un sektörü tanıyan başarılı bir iş adamı olduğunu belirten Şirin, şunları da ekledi:
"İçimizden biri olan bakanımıza zorlu görevinde başarılar diliyoruz. Sektörümüzdeki bir çok sorunun hızla çözüme kavuşturulacağına yürekten inanıyoruz. Bu sorunların çözümünde Adanalı turizmciler olarak kendisine her türlü desteği vererek yanında olacağız."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat