Ailesinin Hayatını Hiçe Sayan Sürücü Kamerada

Asayiş 17 Eylül 2017 09:48
Videoyu Aç Ailesinin Hayatını Hiçe Sayan Sürücü Kamerada
A
a

Kartal’Da Eşi Ve Çocuğuyla Motosiklete Binen Sürücünün Yolculuğu Cep Telefonu Kameralarına Yansıdı. Trafik Kurallarını Hiçe Sayan Sürücünün Ailesinin Hayatını Riske Atarak Kırmızı Işıkta Geçmesi Pes Artık Dedirtti.

Kartal’da eşi ve çocuğuyla motosiklete binen sürücünün yolculuğu cep telefonu kameralarına yansıdı. Trafik kurallarını hiçe sayan sürücünün ailesinin hayatını riske atarak kırmızı ışıkta geçmesi pes artık dedirtti.
İstanbul Kartal sahil yolunda trafik kurallarını hiçe sayarak kendisinin ve ailesinin hayatını tehlikeye atan motosiklet sürücüsünün yolculuğu cep telefonu kameralarına yansıdı. Cep telefonu kameralarına yansıyan görüntülerde motosiklete aynı aileden 3 kişinin kasksız bir şekilde bindiği görülüyor. Motosikleti sürdüğü görülen babanın ufak çocuğunu ise bacakları arasında oturttuğu görülüyor. Annenin arkada oturduğu görüntülerde aile boyu yolculukta 3 kişinin de kasksız olduğu görüntülere yansıyor. Bir süre sahil yolunda ilerleyen sürücünün ailesinin hayatını hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçmesi ise pes artık dedirtti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat