Loading...

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'a Erdoğan'dan ödül!

Bursa 14 Eylül 2018 16:21
Videoyu Aç AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'a Erdoğan'dan ödül!
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Siyaset Akademisi'nde başarılı olan kursiyerlere plaketlerini verdi. 18. dönemi 2. bitiren AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'da ödülünü Erdoğan'ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen 126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Türkiye'nin 24 Haziran seçimlerini başarıyla geride bırakarak demokratik olgunluğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterdiğini belirten Erdoğan, milletin cumhurbaşkanlığında şahsına teveccüh göstererek, Mecliste de AK Parti'yi birinci yaparak tercihini bir kez daha istikrardan, güvenden, büyümeden, kalkınmadan yana kullandığını vurguladı.

Gündeme dair konuları da değerlendiren Erdoğan konuşmasının ardından AK Parti Siyaset Akademisi'nde dereceye giren kursiyerlere de plaketlerini verdi.

BURSA İL BAŞKANI SALMAN 2. OLDU 

18. dönem Siyaset Akademisi'nde 'En başarılı organizasyon' dalı 2.'si olan Bursa AK Parti İl Başkanlığı'nın ödülünü İl Başkanı Ayhan Salman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı.

BURSA TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR

Başkan Salman, ödül töreninin ardından sosyal medya hesabından toplantı ve ödül töreninden fotoğraflar paylaşarak, altına da şu notu düştü; "18.Dönem Siyaset Akademisi en başarılı organizasyon Türkiye 2. si ödülünü Sn. Cumhurbaşkanımız' dan Bursa Teşkilatımız adına almanın onurunu yaşıyoruz".

Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat