Loading...

Ak Parti’Den Amasya’Da Ekonomik Beklentiler Forumu

Ekonomi 17 Mart 2018 18:07
Videoyu Aç Ak Parti’Den Amasya’Da Ekonomik Beklentiler Forumu
A
a

Belediye Kültür Merkezinde Ak Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Mücahit Fındıklı’Nın Başkanlığındaki İlk Toplantıda Belediye Başkanı, İl Başkanı, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları Ve Parti Teşkilatı, İkinci Toplantıda İse İş Dünyası Ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Buluşma Düzenlendi.

AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından Amasya’da ‘Şehirlerin ekonomik beklentileri forumu’ düzenlendi.
Belediye Kültür Merkezinde AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Mücahit Fındıklı’nın başkanlığındaki ilk toplantıda belediye başkanı, il başkanı, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve parti teşkilatı, ikinci toplantıda ise iş dünyası ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluşma yapıldı.
Şu ana kadar 50 ilde forum düzenlediklerini belirten Mücahit Fındıklı, taleplerin üniversiteden akademisyenlerin de çalışmaları sonucu derlenmesiyle ilin milletvekilleriyle birlikte yapacakları toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunacaklarını söyledi.
Bütün illerde yapılan anketlerde 5 temel soru sorulduğunu anlatan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir de, "Sivil toplumdan, iş dünyasından, halktan, teşkilatlardan bir potaya bilgileri aktarmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat