AK Parti'den CHP’ye suç duyurusu

Türkiye 8 Kasım 2016 16:45
Videoyu Aç AK Parti'den CHP’ye suç duyurusu
A
a

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, "CHP'nin PM bildirisine karşı AK Parti olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur" dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden CHP'nin PM bildirgesine ilişkin yaptığı açıklamada, "CHP PM bildirisi baştan sona partimize, Cumhurbaşkanımıza, milletimize ve ülkemize yönelik hakaret ve iftiralarla, yalan beyanlarla doludur. CHP'nin PM bildirisine karşı AK Parti olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. CHP, terör örgütlerinin yanında, Cumhuriyetin ve halkın karşısında durdukça bu milletten gereken dersi almaya devam edecektir" ifadelerini kullandı. 

1000
icon
Hikmet alb 8 Kasım 2016 22:06

AK PARTİ TEŞKİLATINI TEBRİK EDİYORUM ABDESTLERİNDEN ŞÜPHELERİ YOK Kİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE YARDIM VE YATAKLIK YAPMADIKLARINI KANUNLAR ÖNÜNDE İSPAT EDİP ONLARI YALANCI DURUMUNA DÜŞÜRECEKLER HAYDİ BAKALIM KOLAY GELSİN DAHA ÖNCESİNDE HALK PARTİSİ DE AYNI SUÇ DUYURUSUNDA BULINMUŞTU DİYE HATIRLIYORUM BİLDİĞİM İKİ ADALET VAR ALLAHIN ADALETİ ÖTEKİ DE DEMOKRASİ İLE YÖNETİLEN DEVLETLERDE BULUNAN ADALET ADALET GÖREVİNİ YAPSINDA BU KONUŞMALAR BİTER İNŞALLAH

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat