Loading...

Ak Parti Rize’De Belediye Başkanlarının Ne Yaptıklarını Ve Beklentilerini Konuştu

Siyaset 15 Aralık 2017 19:06
Videoyu Aç Ak Parti Rize’De Belediye Başkanlarının Ne Yaptıklarını Ve Beklentilerini Konuştu
A
a

Ak Parti Genel Başkanlığı Tarafından Rize Ticaret Borsasında Düzenlenen, "Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumuna '' Ak Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Mahmut Mücahit Fındıklı, Katıldı.

AK Parti Genel Başkanlığı tarafından Rize Ticaret Borsası’nda "Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu’ adı altında ilçe belediye başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.
AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Mahmut Mücahit Fındıklı, başkanlık ettiği toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmede "Bundan sonraki süreçlerde bu tür toplantılarınız hız kesmeden devam edecektir. Buradaki amacımız belediyelerimiz bugüne kadar neler yaptı ve neler yapacaklardır onları konuşacağız. Ayrıca 2019’a nasıl hazırlanıyoruz ,vatandaşlarımız neler bekliyor. Bu anlamda istenilen ve hedeflenen yatırımlar nelerdir bunları gözden geçireceğiz. İlk 15 yılda vatandaşımız nelerden memnun kaldı, nelerden memnun kalmadı, bunları öğrenmemiz gerekiyor. Çünkü 2019’da yeni bir sisteme geçiyoruz" dedi.
Fındıklı, forumun sonucunda hazırlayacakları dosyaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teslim edeceklerini, bu çalışmayı 2-3 ay içerisinde tamamlamayı planladıklarını sözlerine ekledi. Forum daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat