Loading...

Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları’Ndan Ali Korkut’A Ziyaret

Türkiye 14 Mart 2018 17:40
Videoyu Aç Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları’Ndan Ali Korkut’A Ziyaret
A
a

Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a Ziyaret

Ak Parti Yakutiye Gençli Kolları yeni yönetimi, Belediye Başkanı Ali Korkut’u makamında ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Ali Korkut, gençliğin önemine işaret ederek "Cumhurbaşkanımızın gençliğe verdiği önemi biliyoruz. Gençlik, siyasette heyecan ve yeniliktir" dedi.
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci ve yönetim kurulunun ziyaretini memnuniyetle karşıladı. Başkan Korkut, "Genç arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Gençlik, heyecan demek, yenilik ve gelişim demektir. Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemin anlamı sizlerin gelecek olmanızdır. Bu aynı zamanda sizlerin yükümlülüğünüzü artırmaktadır Belediye başkanı olarak partimizin diğer organlarıyla da ilişkimiz var, ancak gençlik noktasında ayrı bir önem verdiğimizi bilmenizi isterim. Belediye hizmetleri halka ulaşması noktasında sizlerin öneri ve tavsiyeleriniz bizim için önemlidir. Birlik içerisinde ve birbirimizin yanında olarak çalışmalarımızı yürüteceğimize inanıyorum. Başarılı bir görev süresi diliyorum" dedi.
Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci, yeni yönetimiyle Ali Korkut’u ziyaret ettiklerini belirterek "Belediye Başkanımızın başarılı bir dönem geçirdiğini biliyoruz. Ziyaret, tanışmak ve yönetim olarak başkanımız ile istişare etmek istedik. Sorumluluğumuz gereği halkımız ile iç içeyiz. Başkanımızın güzel çalışmalarını insanlarımıza anlatacağız. Hizmetin gitmesi gereken alanlarla ilgili de başkanımız ile birlikte hareket edeceğiz. Rabbim yaptığımız işlerde bizi inşallah mahcup etmez" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat