Loading...

Akdede Yaya Üst Geçidi Yeniden Hizmete Açıldı

Türkiye 15 Şubat 2018 18:01
Videoyu Aç Akdede Yaya Üst Geçidi Yeniden Hizmete Açıldı
A
a

Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Vatandaşlar İçin Tehlike Arz Edebilecek Durumların Önüne Geçilmesi Amacıyla Geçici Olarak Kullanıma Kapatılan Akdede Yaya Üst Geçidi, Gerekli Çalışmaların Yapılmasının Ardından Tekrardan Kullanıma Açıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlar için tehlike arz edebilecek durumların önüne geçilmesi amacıyla geçici olarak kullanıma kapatılan Akdede Yaya Üst Geçidi, gerekli çalışmaların yapılmasının ardından tekrardan kullanıma açıldı.
Perşembe Pazarı’nın yanında bulunan ve geçtiğimiz günlerde geçici süreyle kullanıma kapatılan Akdede Yaya Üst Geçidi, tekrardan Manisalıların kullanımına açıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; “Akdede Yaya Üst Geçidi, vatandaşlarımız için tehlike arz edebilecek durumların önüne geçilebilmesi amacıyla geçici olarak kullanıma kapatılmıştı. Bu durumun önüne geçilmesi için ilgili birimlerimizce üst geçit elden geçirilerek gerekli çalışmalar gerçekleştirildi. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Akdede Yaya Üst Geçidi tekrardan vatandaşlarımızın kullanımına sunulmuştur” ifadelerine yer verildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat