Ali Turan havlu attı!

Bursa 9 Mart 2017 22:23
Videoyu Aç Ali Turan havlu attı!
A
a

Bursaspor’da Yeni Marmara Gazetesi’nin usta kalemi Mehmet Ali Yılmaz’ın yazılarıyla başlayan süreçte istifalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Yeşil Beyazlı yönetimin Ali Turan’dan kurtulması gerektiğini 16 Ekim 2016’da yazan usta kalemin tespiti dün gerçeğe dönüştü.

Yazılarıyla Bursa gündemine ve gerçeklerine ışık tutan yazarımız Mehmet Ali Yılmaz, bir kez daha gündeme damgasını vurdu. İlk olarak 16 Ekim’de Bursaspor yönetiminde yaşanan aksaklıklara dikkat çeken Yılmaz, yönetimde yer alan Ali Turan’ın bir an önce Bursaspor’dan uzaklaştırılması gerektiğini ifade etmişti. O tarihten bu yana yaşanan süreçte Bursaspor yönetimi ile Ali Turan yolları dün ayrıldı.  Kulüp Başkanı Ali Ay, Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında Ali Turan'ın istifasını sunduğunu, bunu kabul ettiklerini söyledi.YÖNETİM DEFTERİ KAPANDI
Ali Turan, eski başkanlardan Recep Bölükbaşı’nın yönetiminde de yer alırken, yapılan genel kurulda yönetimin harcamaları kabul edilmemişti. Mahkeme süreci de yönetim aleyhine sonuçlanmıştı. Turan, ibra edilemeyen yönetimin bir üyesi olarak değişen kulüp tüzüğüne göre bundan sonraki seçimlerde ne aday olabilecek ne de herhangi bir yönetimde görev alabilecek.
 
1000
icon
osman 17 Mart 2017 13:43

sen harcamaları yapanlara hesap sor

0 1 Cevap Yaz
lighthearted

yapanları biliyorsanız onlardan bahsetseydiniz. onları da yazarlardı.

0 0
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat