Almanya’Da Yeni Kurulacak Hükümete Ek Olanaklar

Ekonomi 13 Ekim 2017 20:18
Videoyu Aç Almanya’Da Yeni Kurulacak Hükümete Ek Olanaklar
A
a

Almanya Ekonomi Bakanı Brigitte Zypries, Alman Ekonomisinin Önümüzdeki Günlerde Yükselişe Geçeceğini İfade Ederek, Yeni Hükümetin Mali Bakımdan Ek Olanaklara Sahip Olacağını Açıkladı.

Almanya Ekonomi Bakanı Brigitte Zypries, Alman ekonomisinin önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceğini ifade ederek, yeni hükümetin mali bakımdan ek olanaklara sahip olacağını açıkladı.
Almanya Ekonomi Bakanı Brigitte Zypries, Alman ekonomisinin önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceğini ifade ederek,
"Şu an için Alman ekonomisinin durumu iyi. Yeni hükümet, bunun böyle kalmasını sağlamalı. Birlik partileri CDU ve CSU ile Hür Demokratlar (FDP) ve Yeşiller’le yapılması beklenen görüşmelerde “Jamaika Koalisyonu” hükümet formülü gerçekleşecek olursa yeni hükümet mali bakımdan birtakım ek olanaklara sahip olacak. Ifo-Institut’un hesaplamalarına göre 2019’dan itibaren vergi indirimleri ve başka giderler için elde yaklaşık 33 milyar euroluk bir meblağ olacak. Almanya sürekli ve kapsamlı bir yükseliş sürecinde. Bu durum halkın tüketime yönelmesinden ve firmaların yatırımları artırmasından destek alıyor. İyi ekonomik gelişmeler tüm insanlar için önem taşıyor" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat