Altın Karınca İçin Başvurular Başladı

Türkiye 20 Haziran 2017 14:32
Videoyu Aç Altın Karınca İçin Başvurular Başladı
A
a

Marmara Belediyeler Birliği (Mbb) Belediyeler Arasında Bilgi Ve Deneyim Paylaşımı Sağlamak, Bu Amaçla Örnek İyi Uygulamaları Desteklemek Ve Üyeleri Arasında Yaygınlaştırmak Amacıyla Düzenlediği Altın Karınca İle Başarılı Projeleri Ödüllendiriyor.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu sene 7’ncisi düzenlenecek olan Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri için başvurular başladı. Başvuruların online olarak yapılacağı Altın Karınca, 2017 yılı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.
Marmara Belediyeler Birliği (MBB) belediyeler arasında bilgi ve deneyim paylaşımı sağlamak, bu amaçla örnek iyi uygulamaları desteklemek ve üyeleri arasında yaygınlaştırmak amacıyla düzenlediği Altın Karınca ile başarılı projeleri ödüllendiriyor.
Uygulamacılar, bilim adamları ve akademik camianın önde gelen isimlerinden oluşan bir jüri heyetinin değerlendireceği çalışmalar; afet yönetimi, kültür ve sanat, ulaşım, sürdürülebilir çevre yönetimi, kurumsal gelişim, sosyal belediyecilik, şehircilik altyapısı, şehir teknolojileri, yerel kalkınma ve işbirliği kategorilerinde ödüllendirilecektir. Bu kategorilerin yanı sıra özel ödüller de verilecek. Proje başvuruları bu sene www.altinkarinca.com.tr adresinden online olarak yapılacak.
2015 veya 2016 yılı içinde başlatılmış, uygulamaya konulmuş veya tamamlanmış olan projeler, 31 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek. Ödüller 2017 yılı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Başvuru ile ilgili bilgilere ve geçen yılın kazanan projelere www.altinkarinca.com.tr adresinden ulaşılabilir.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat