Anahtar cepte

Bursa 20 Ekim 2016 20:07
Videoyu Aç Anahtar cepte
A
a

Bursa İnşaat Sektörünün öncü firmalarından Alpiş Group’un Tuana Evleri’nin tapu ve anahtar teslim töreninde minik Ayşe’nin sevinci güne damgasını vurdu.

Ulaşım projeleriyle Bursa’nın cazibe merkezleri arasına giren Eski Yalova yolu (İstanbul Caddesi)’nde başlatmış olduğu Tuana Evlerinde mülk sahiplerine tapu ve anahtar tesliminde dairelerinin anahtarını Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp’in elinden alana minik Ayşe’nin ev sevinci güne damgasını vururken, törene katılan basın mensuplarıyla mülk sahiplerinin ilgisini çekti. Tapu ve Anahtar teslim töreni nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, 356 daire ve 23 işyerinden oluşan Tuana Evleri projesine 2015 yılının Eylül ayında başladıklarını hatırlatarak projeyi taahhüt ettikleri bitiş tarihinden iki ay önce tamamladıklarını söyledi.
 “VERDİĞİMİZ SÖZÜN ARKASINDAYIZ”
Tuana Evleri’nde taahhüt etmiş oldukları zaman diliminden iki ay önce gerçekleştirilen tapu ve anahtar teslimi nedeniyle büyük bir huzur ve mutluluk yaşadıklarının altını çizen Karaalp, “Vermiş oldukları sözlerinin arkasında olduklarını, gelecekteki projelerinde de zamanla yarışarak verilecek olan taahhüt sözlerinin de arkasında olacaklarını” vurguladı. Karaalp, Tuna Evleri’nin günümüz koşullarının da üzerinde değer ve konfora sahip olduğunu savunarak, iki etaptan oluşan projenin yerli ve yabancı müşterilerin büyük ilgisiyle %70’inin toplamda 356 dairenin satışının gerçekleştirildiğini ve geriye kalan dairelere de özellikle dışarıdan yoğun talep olduğunu” söyledi.
 “DEĞER KATTI”
Tuana Evleri projesinin hayata geçirildiği İstanbul Caddesi’nin önümüzdeki süreçte Maslak gibi olacağına dikkat çeken Sertaç Karaalp, “15 Temmuz darbe girişimine rağmen Alpiş İnşaat olarak bir gün bile işlerini aksatmadıklarını, büyük bir özveriyle çalışarak verilen taahhüt tarihinden 2 ay önce mülk sahiplerine teslim etmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Tuana Evleri’nin lokasyonuna da değinen Karaalp, “Biz, Alpiş Group olarak Tuna Evleri projesini geliştirirken bu bölgede yaklaşım 100 bin çalışan olduğunu tespit ettik ve potansiyeli belirledik. Ayrıca bize göre her bölgenin her ilçenin kendi içerisinde yeni değerler yaratması gerekiyor. İstanbul Caddesi Tuana Evleri projesiyle değer kazanırken 5 yıl sonra İstanbul’un Maslak semti gibi olacaktır” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat