Antika Arabalar Sergisi nefes kesti

Karacabey 8 Ekim 2016 00:41
Videoyu Aç Antika Arabalar Sergisi nefes kesti
A
a

‘Rengârenk Karacabey’ etkinlikleri kapsamında bulunan ve geçtiğimiz hafta sonu, 3 gün boyunca gerçekleştirilen Karacabey Panayırı’na adeta çıkarma yaptılar.

Bursa Klasik Otomobilciler Derneği üyelerine ait 22 araç, Karacabeylilerin ilgi odağı olurken, 1959 yılı üretimi tek kapı Chevrolet Impala Cupe model otomobil, etkinlik boyunca dikkatleri üzerine çekti.
22 araçtan oluşan sergideki araçları tek tek inceleyerek hayranlıklarını gizleyemeyen Karacabeyliler, araçlarına adeta gözü gibi bakan antika tutkunlarını da tek tek tebrik ederek, kendilerini her zaman ilçelerinde görmekten mutluluk duyacaklarını kaydetti. Bursalı antika tutkunlarının sergilediği klasik araçlar arasında, en eski model 1952/F100/Ford olarak yer alırken, en yenisi de Chevrolette’nin 1980/Cheyenne modeli oldu.
GURUR DUYDUK
Antika araçlarıyla göz dolduran BURKOD Derneği Başkanı Zafer Ahmedoğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Dinç de, ilçe halkı ile panayırdaki ziyaretçilerin kendilerine gösterdiği yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti ifade ederken; “Klasik otomobil sevgimizi tüm vatandaşlarımızla paylaşmaktan büyük gurur duyduk. Bursa’da bu tutkuya gönül vermiş arkadaşlarımızla, cumartesi ve pazar günleri Bursa Kültürpark’ta buluşarak bu sevgiyi geniş kitlelere yayma uğraşı veriyor ve yeni katılımcıları da aramızda görmekten kıvanç duyacağımızı ifade etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat