Loading...

Askere Gidecek Kaptana Taraftarlardan Jest

Spor 14 Mart 2018 15:37
Videoyu Aç Askere Gidecek Kaptana Taraftarlardan Jest
A
a

Gölpazarı Belediyespor'un Başarılı Futbolcusu Ve Aynı Zamanda Takım Kaptanı Kazım Şen'e, Askere Gidecek Olması Nedeniyle Çıktığı Son Maçında Taraftarlar Bir Sürpriz Yaptı. Taraftarlar Kazım Şen'in Son Maçı Olan 1299 Bilecik Kulübü Müsabakası Öncesi Gölpazarı İlçe Stadı'nın Tribün Tellerine "Hayırlı Tezkereler Büyük Kaptan" Yazılı Pankart Astı. Kendisine Yapılan Tezahüratlar Sonrası Tribünlere Giden Kaptan Duygu Dolu Anlar Yaşadı.

Bilecik 1. Amatör Lig temsilcisi Gölpazarı Belediyespor kaptanın vatani görevini yapmak için askere gidecek olması nedeniyle çıktığı son maçta taraftarlardan jest geldi.
Gölpazarı Belediyespor’un başarılı futbolcusu ve aynı zamanda takım kaptanı Kazım Şen’e, askere gidecek olması nedeniyle çıktığı son maçında taraftarlar bir sürpriz yaptı. Taraftarlar Kazım Şen’in son maçı olan 1299 Bilecik Kulübü müsabakası öncesi Gölpazarı İlçe Stadı’nın tribün tellerine "Hayırlı tezkereler büyük kaptan" yazılı pankart astı. Kendisine yapılan tezahüratlar sonrası tribünlere giden kaptan duygu dolu anlar yaşadı.

"Duygulandım, çok mutlu oldum"
Yaşadığı duyguyu İHA muhabirine anlatan Kazım Şen, "Ligin bitimine 4 hafta kala askere gidiyorum. Takımımın başında kaptan olarak çıktığım son maç olan 1299 Bilecik Kulübü maçı ile veda edeceğim. Arkadaşlarım bugün bana büyük jest yapmışlar. Duygulandım, çok mutlu oldum. Maçı da 2-1 kazandık ve takım arkadaşlarımız bu galibiyeti bana armağan etti. Askerliğim kısa dönem er olarak Ankara Mamak Muhabere MEBS Okulu Merkez Komutanlığı’na çıktı. Allah’ın izniyle askerliğimi bitirip, takımıma geri döneceğim" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat