Atmaca: “Yeni başbakan Bursa’dan”

Bursa 8 Kasım 2016 19:43
Videoyu Aç Atmaca: “Yeni başbakan Bursa’dan”
A
a

Saadet Parti İl Başkanlığı’nın Crowne Plaza’da düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında bir konuşma yapan Saadet Parti İl Başkanı Mehmet Atmaca, 1 Kasım milletvekili seçimlerinde göreve getirilen Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Bursa’dan aday gösterildiğini ancak partisinin barajı aşamadığı için milletvekili olamadığını belirterek, önümüzdeki seçimler

“GENÇLERE İHTİYAÇ VAR”
Saadet Partisi’nin yeni genel başkanla birlikte gençlerden oluşan kadrosuyla yepyeni bir vizyon ve yapılanma sonrasında değişim rüzgarlarının estireceğini savunan Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, ‘Bu düzen değişecek’ parolasıyla çalışmaları başlatacaklarını hatırlatarak şöyle konuştu: “Saadet Partisi olarak gençlere önem veriyor, gençlerden yapabileceklerinin çok üzerinde hizmetler bekliyoruz. Gençler bizim göz bebeğimiz. Bu ülkenin siz gençlere çok ihtiyacı var. Partimizin milli politikalarını siz gençler devam ettirecek ve başarıya ulaştıracaksınız.                                                      Saadet Partisinin politikaları kurulduğu ilk günden bu güne değişmemiş ve değişmeyecek olan milli görüştür. Temel amacımız Siyonist düzeni sona erdirmektir.” Saadet Partisi’nin gerçekleştirmiş olduğu yeni yapılanma sonrasında değişim rüzgarlarının estiğini savunan İl Başkanı Mehmet Atmaca, gençlere daha çok görev verileceğinin altını çizerek, yeni genel başkanla bu düzen değişecek parolasıyla iktidara yürüyeceklerini söyledi.
“BİZ BUNA KARŞIYIZ”
Konuşmasının bu bölümünde yerel sorunlara da değinen İl Başkanı Mehmet Atmaca konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bursa'nın ciddi bir kentsel dönüşüme ihtiyacı var. Ama şu an yaşanmakta olan kentsel dönüşüm değil, kentsel dönüşüm kanunu da yok.  Şu anki dönüşüm, deprem riski alanlarını kapsayan, deprem riski olan yapıların dönüştürülmesi kanunu ile yapılmaktadır. Biz buna karşıyız, çünkü dünyada böyle bir yöntem yok. Kentsel dönüşümün asıl gayesi yoğunluk sonucu trafik, altyapı, sosyal donatı alanı yaşanmaz hale gelen şehirlerin yaşanılır hale gelmesini sağlamaktır. Bir an önce kentsel dönüşüm kanununun çıkarılmasını istiyoruz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat