Aziz Behich’ten anlamlı ziyaret

Spor 5 Eylül 2016 19:22
Videoyu Aç Aziz Behich’ten anlamlı ziyaret
A
a

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Aziz Behich Ankara'da Avusturalya Konsolosluğu'nun düzenlediği etkinlikle çocuklarla buluştu.

Etkinlik kapsamında çocuklara futbol koçluğu yapan Avustralyalı yıldız ayrıca fotoğraf çektirip, imza dağıttı. Etkinlik sonrasında Aziz Behich ''Çocuklar geleceğimizdir. Sadece futbol değil sporun her dalı çocukların hayatında yer almalı. Avustralya Konsolosluğu'nun bu tarz etkinliklere vermiş oldukları önemden dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca Avusturalya Konsolosluğu'nun Türk çocuklar için düzenlediği etkinlik benim için ayrı bir anlam ifade ediyor. '' dedi.
 
 
Avusturalya Büyükelçisi James Larsen  '' Avustralyalılar olarak tüm spor dallarını seviyoruz. Spor çocukların için takım ruhunun gelişimi, farkındalık yaratmak gibi konularda önemli bir durumdadır. Bizim bu spora olan aşkımızı Türkiye'de daha geniş kitlelerle paylaşabilmek bizi mutlu ediyor. Aziz Behich ülkemizde Asya Kupası'nı kazanan milli takımımızın önemli oyuncularından. Onun bu etkinliğe katılması heyecan verici ve bizi çok mutlu etti.'' dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat