Bahçeli: Bursa’dan 18 vekil istiyorum

Siyaset 17 Ekim 2016 20:02
Videoyu Aç Bahçeli: Bursa’dan 18 vekil istiyorum
A
a

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, il yöneticileri, ilçe başkanları, yönetim kurulları belediye meclis üyeleriyle birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ı genel merkezde ziyaret etti. Bahçeli, Bursa teşkilatından 18 milletvekili istediğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl başkanlığı, İl Başkanı Tevfik Topçu, il yöneticileri, ilçe başkanları, yönetim kurulları belediye meclis üyeleriyle birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ı genel merkezde ziyaret etti. İl ve İlçe teşkilatlarının ve meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Devlet Bahçeli çok önemli açıklamalarda bulunarak kendisine verilen destekten son derece memnun kaldığını ifade etti. Bahçeli, teşkilat yöneticilerine, “Yıllardır FETÖ terör örgütünün devlet için çok zararlı olduğunu söylüyoruz ve en sonunda bizim haklılığımız çıktı. Bizlere bu konuda çok mağduriyetler geliyor. Bu mağduriyetleri gidermek için özel bir komisyon kurduk ve komisyon başkanlığına Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman’ı getirdik. Mağduriyetlerin giderilmesi için çalışıyoruz. Hatta bu konuda bana gelen ilginç bir olayı anlatayım: Oğlunun mağduriyeti için gelen bir baba bana, ‘Oğlum savcı ve haksız bir şekilde atıldı, ben de size geleceğimi söyledim. O da, ‘Baba, Devlet Bahçeli’ye gitme. Devlet Bahçeli 'nin dokunulmazlık tezkeresini yazan savcı benim. O yüzden bizle ilgilenmez’ dedi. Ben de o babaya dönerek, ‘Oğlun devlet için verilen görevi yapmış, bizim de görevimiz haksızlığa uğrayanların mağduriyetini gidermek’ dedim.”
‘DUALI BİR PARTİYİZ’
Bahçeli, “9 Ekim’de başlayan kongrelerimiz, sizler ne zaman ‘Biz hazırlandık’ derseniz haber verin, kimi seçiyorsanız seçin, büyük kongrede de kimi destekleyecekseniz özgür ve hür iradenizle oy verin. Ülkücü hareket dualı bir partidir. Allah'ın izniyle partimize ve davamıza sizler varken bir şey olmayacaktır. Bursa’da 18 milletvekili var ve bu 18 milletvekilinin tamamını sizden istiyorum” dedi. Toplantının toplu fotoğraf çektirilerek Bursa’ya hareket edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat