Bakanlara festival daveti

Orhangazi 1 Kasım 2016 19:37
Videoyu Aç Bakanlara festival daveti
A
a

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Turşu Festivali, 38.Zeytin Festivali ve Festival Gala Gecesi kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’yı festivale davet etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya ve Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TBMM’de Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala ile görüşerek, hafta sonu başlayacak 3.Turşu Festivali, 38.Zeytin Festivali ve Festival Gala Gecesi’nin davetiyelerini sundu.
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, hafta sonu başlayacak olan ve pazartesi günü Zeytin Festivali ile tamamlanacak olan festivaller diziyle ilgili Ankara’da bakanlar ve milletvekilleriyle bir araya geldi. Başkan Çağlayan, Ankara ziyareti esnasında Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya ve Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TBMM’de Ak Parti Grup toplantısına katıldı. Başbakan Binali Yıldırım’ın grup toplantısını dinleyen Çağlayan, daha sonra Meclis’te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve eski İçişleri Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ile bir araya gelerek cumartesi günü başlayacak Turşu ve Zeytin Festivali ile festivallerin gala gecesinin davetiyelerini bakanlara takdim etti. Başkan Çağlayan ayrıca Ak Parti milletvekillerine de davette bulundu. Bakanların, etkinliklerde yer almaktan mutluluk duyacaklarını belirttikleri öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat