Loading...

Başarılı Kütüphane Yöneticilere Ödül Verilecek

Türkiye 15 Şubat 2018 16:36
Videoyu Aç Başarılı Kütüphane Yöneticilere Ödül Verilecek
A
a

Erzurum İl Kültür Ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Tüm İl Merkezi Ve İlçelerde Bulunan Kütüphaneleri, Temizlik, Kitapların Sistem Girişleri, Bina Bakım Ve Onarımı, Okuyucu Sayısının Artırılması Gibi Kriterlerden Değerlendirmeye Tabi Tutularak Başarılı Görülen Kütüphane Müdür Ve Sorumlularına Teşekkür Belgesi Verileceğini Açıkladı.

Erzurum İl kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, İl merkezi ve ilçelerde bulunan kütüphaneleri, temizlik, kitapların sistem girişleri, bina bakım ve onarımı, okuyucu sayısının artırılması gibi kriterlerden değerlendirmeye tabi tutularak başarılı görülen kütüphane müdür ve sorumlularına teşekkür belgesi verileceğini açıkladı.
Denetimlerine ilk olarak Uzundere İlçe Halk Kütüphanesinden başlayan Almaz, kriterlerini uygun gördüğü Uzundere İlçe Kütüphane sorumlusu Mustafa Baysal’ı teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. İl Müdürü Almaz, diğer Kütüphanelerimizde de denetimlerin devam ettiğini belirterek başarılı görülen Kütüphane müdür ve sorumlularına teşekkür belgesi verileceğini söyledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat