Loading...

Başkan Çalışkan: “Seyir Terasları Şehrimize Büyük Değer Katacak”

Türkiye 8 Aralık 2017 10:09
Videoyu Aç Başkan Çalışkan: “Seyir Terasları Şehrimize Büyük Değer Katacak”
A
a

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Belediye Tarafından Mersin Girişine Yaptırılan Ve Bitme Aşamasına Gelen Seyir Teraslarının Şehre Büyük Değer Katacağını Söyledi.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye tarafından Mersin girişine yaptırılan ve bitme aşamasına gelen seyir teraslarının şehre büyük değer katacağını söyledi.
Başkan Çalışkan, Valilik konağı arkasında bulunan yamaç üzerinde 35 bin metrekare alanda yapımına başlanan seyir teraslarında çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, “Proje dahilinde, kafeterya, su oyun havuzları, çocuk oyun grupları, modern aydınlatma sistemlerinin yapımı tamamlandı. Yüklenici firma ve belediye ekipleri yapımı tamamlanan alanlarda mekanik, yapısal ve fonksiyon testleri yapıyor. Kısa süre içerisinde kontrollerin tamamlanması ile çalışmalar bitmiş olacak. Çok şükür Karaman’ımıza sosyal yaşam alanında değer katacak bir projeyi daha tamamlamış olacağız. Tabiri yerindeyse mezbele bir alanı güzide bir sosyal ve yeşil alana dönüştürdük. Karamanımıza hayırlı olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat