Loading...

Başkan Çelik’Ten Oda Başkanlarına Tebrik Ziyareti

Türkiye 17 Ocak 2018 20:09
Videoyu Aç Başkan Çelik’Ten Oda Başkanlarına Tebrik Ziyareti
A
a

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Geçtiğimiz Hafta Yapılan Kongrelerde Yeniden Göreve Seçilen Dört Oda Başkanına Tebrik Ziyaretinde Bulundu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongrelerde yeniden göreve seçilen dört oda başkanına tebrik ziyaretinde bulundu.
Başkan Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongrelerde yeniden başkanlık görevine seçilen Motorlu Araçlar Odası Başkanı Ahmet Ülke, Marangozlar Odası Başkanı Zeki Apak, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mesut Dalkara ve Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül’ü ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerin ardıdnan açıklamalarda bulunan Başkan Çelik, "Esnaflarımız bizim açımızdan son derece önemlidir. Şehzadeler Belediyesi olarak esnaflarımız ile çok güzel ilişkilerimiz var. Şehrimizin yönetiminde esnaflarımızı da bir aktör olarak görüyoruz. Değerli oda başkanlarımız ve esnaflarımıza kapılarımız ve telefonlarımız her zaman açık. Zaten her vesilede kendileri ile bir araya geliyor görüşüyoruz. Bundan sonra da esnaflarımız ve onların temsilcisi olan odalarımızın başkanları ile bir araya gelmeye devam edeceğiz. Şehzadeler Belediyesi olarak esnaflarımızı çok önemsiyoruz. Bu noktada göreve geldiğimiz günden bu yana sürekli esnaflarımız ile bir araya geldik. Tüm esnaf odalarımızın katılımı ile esnaf danışma meclisi toplantılarımız gerçekleştirdik. Onların sorunlarını ve taleplerini dinledik. Bundan sonra da aynı şekilde esnaflarımız ve temsilcileri ile bir araya gelmeye özen göstereceğiz" dedi.
Başkan Çelik, ziyaretlerinde başkanlara üzerinde Manisa’da şehzadelik yapmış olan padişahların figürlerinin bulunduğu Saruhanbey Türbesinin minyatürünü hediye etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat